2726
عنوان

نظرتون درمورد این زن داداش بگین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 38 پست
شاید قبلا رفتاری انجام دادین که از دستتون دلخوره و میخواد تلافی کنه؟؟

اره دلش از،این پره قبلا ما مخالف  ازدواجشون بودیم وتصریبا خودشون ازدواج کردن..حالا هرچی احترامش میگیریم هنوز بدبینه..هزاااار بار ازش تعریف،کردیم وپشیمونی خودمون رو اعلام کردیم

والا بخدا ما هم وقت ارتباط ودردسر نداریم ولی دلمون برا برادرم میسوزه میگیم بجز ما کسی،رو نداره

برادرتون اگر حس میکرد بغیرازشماکسی رو نداره احترامتون رونگه میداشت!

البته این نظرمنه!

حیدریم!!!! حیدریم!!!!  عاشق ...............😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درکت میکنم استارتر ما هم یه دونش رو داریم فعلا که از شهریور به این ور قیع رابطه هستیم فقط داداشم میاد به مامانم سر میزنه ما هم اونجا میبینیم ولی برادرزادمو نمیده بیاره ببینیمش

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
2728
فقط یه ادم روانی میتونه یک طرفه به دیگران پرخاش کنه و درگیر بشه غیر از این هیچ ادمی یک طرفه نمیاد به ...

میدونین چیه..این خانم مطلقه بود ویه دختر بزرگ داره.وداداشم جوان وتحصیلکرده..ماهم بخاطر سنشون وبچه واز یه شهر دور بودن وتفاوت فرهنگها مخالف بودیم

اره دلش از،این پره قبلا ما مخالف  ازدواجشون بودیم وتصریبا خودشون ازدواج کردن..حالا هرچی احترامش ...

بالخره زمان همه چیو حل میکنه عزیزم به نظرم زیاد پاپیچش نشین همین که باهم خوش باشن براتون کافی باشه من که خودم کلا دوست دارم داداشم با زنش خوش باشه حتی اگر باهام قهر باشه تا اخر عمر البته نظر شخصیمه

اره دلش از،این پره قبلا ما مخالف  ازدواجشون بودیم وتصریبا خودشون ازدواج کردن..حالا هرچی احترامش ...

زنداداش من که خودش رو میگیره شدید ،اصلا هم قاطی نمیشه بعد ۴سال ،بعدش هم میره به داداشم غر میزنه که خواهرات تحویلم نمیگیرن

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
درکت میکنم استارتر ما هم یه دونش رو داریم فعلا که از شهریور به این ور قیع رابطه هستیم فقط داداشم میا ...

بنظرت اشکال نداره منهم زنگ نزنم وکاری بهشون نداشته باشم؟شهرشون ازما دوره سه ساله عزدواج کردن ستلی،دو یا سه بار همو میبینیم اونوقت از هر حرکت ما بد برداشت نیکنه وحساسه

بالخره زمان همه چیو حل میکنه عزیزم به نظرم زیاد پاپیچش نشین همین که باهم خوش باشن براتون کافی باشه م ...

خداخیرت بده چه خواهرشوهر خوبی هستی واقعا 😍😍😍

کاش یاد بگیریم واسه خالی کردن خودمون دیگرانو لبریز نکنیم .مشت ناراحتیامونو تو دهن کسی که مقصر نیست نزنیم 
بنظرت اشکال نداره منهم زنگ نزنم وکاری بهشون نداشته باشم؟شهرشون ازما دوره سه ساله عزدواج کردن ستلی،دو ...

نه چه اشکالی داره ،به نظرم کار درست اینکه فعلا تماس نگیری با داداشت چون ممکنه همین رو هم سوژه کنه زنداداشت و بگه دخالت میکنند تو زندگیم 

میدونین چیه..این خانم مطلقه بود ویه دختر بزرگ داره.وداداشم جوان وتحصیلکرده..ماهم بخاطر سنشون وبچه وا ...

من خودم خواهر شوهرام دوسم ندارن بارها علننا هم گفتن ولی برام مهم نیس شوهرم هم وقتی میبینشون سلام میکنه حتی دیدنی بچه هامم نیومدن منم رفت و آمدو قطع کردم به نظرم دوست داشتن یه چیز شخصیه شاید واقعا بعضی ها نتونن بعضی دیگه رو تحمل کنن حالا به هر دلیل

خداخیرت بده چه خواهرشوهر خوبی هستی واقعا 😍😍😍

بخدا ما همه شاغلیم وبچه دار..دوتا داداش دارم خودشون شهر دورن ومادرمون رو سپردن به ما دخترا...ما همش میگیم عیب نداره  شما به زندگیتون برسین..ولی باز هراز گاهی،زنش ازراه دور ماجرا درست میکنه..مثلابعد دوماه که عزشون خبرنداشتم تولد داداشمو خواستم تبریک بگم داداشم برنداست به زنش زنگ زدم وبعد احوالپرسی گفتم خواستم با داداش بحرفم جواب نداده..گفت حتما تشخیص داده جوعب نده تبریک تولد میخواد چکار وقتی اونموقع تنهامون گذاشتین وبا ازدواجمون مخالف بودین واول زندگی سنگ جلو پامون انداختین..اونموقع بهتون نیاز داشت  الان تبریک لازم نداره زحمت نکش  

2706