2703
2553

سلام خانوما..یه زنداداش بدبین وبددهن  دارم که از هیچکدوممون خوشش نمیاد وبه هربهانه ای میخواد فاصله بگیره..داداشم هم ازش دفاع میکنه ومیگه هرچی زنم بگه شما باید بخاطر من هیچی نگین چون زنم درمقابل خانوادش فقط به من احترام میذاره..حالا اگه شما بجای ما خواهرا باشین ارتباط رو باهاشون کم وقطع میکنین یا بخاطر،برادرتون توهین و بی احترامی زنشو تحمل میکنین...ما اگه به برعدرم زنگم بزنیم زنش مشکوک میشه.واقعا نمیدونم چطور رفتار،کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

باید حرفای زنداداشم بشنویم. نمیشه یطرفه قضاوت کنیم. 🤓🤓

قدر آدم هایی که... زود عصبی میشوند را بدانید... اینها همان لحظه داد میزنند قرمز میشوند، قلبشان درد میگیرد، دستانشان میلرزد... ولی... ولی برای زمین زدن شما هیچ نقشه ای نمیکشند! آنها تمام نقشه شان همان عصبانیت بوده و تمام آنهایی که زود عصبانی میشوند، آدم هایی هستند که رقیق ترین و پاک ترین وجدان را دارند...

من يه دايي و زندايي اينجوري دارم با اين تفاوت كه زنداييم جلو خانواده ي خودشم به داييم اهميت نميده و علني بي احترامي ميكنه 

مام ارتباطمونو كم كرديم خيلي كم در حد عيد به عيد با اين كه عاشق بچشونيم

ارتباطتون رو کم کنید.

ماهم به خاطر برادرم خیلی کوتاه اومدیم و یه دفعه سر بحث شد خواهرم بهش گفت تقصیر مابوده که تاحالا هرکاری کردی هیچی بهت نگفتیم 

برگشت گفت کور میشدین میگفتین

خدایا شکرت😍
2714

مثلا زنش هزار حرف وتوهین ناجور تو پیام به خواهرم گفته وخواهرم همش تحمل کرده واز اخر چند،تا از توهیناشو جواب داده..حالا برادرم با خواهرم قهره میگی اون گفت تو نباید میگفتی..وبه مادرم زنگ زده شکایت خواهرمو کرده

2706