1147
648

سلام خانوما..یه زنداداش بدبین وبددهن  دارم که از هیچکدوممون خوشش نمیاد وبه هربهانه ای میخواد فاصله بگیره..داداشم هم ازش دفاع میکنه ومیگه هرچی زنم بگه شما باید بخاطر من هیچی نگین چون زنم درمقابل خانوادش فقط به من احترام میذاره..حالا اگه شما بجای ما خواهرا باشین ارتباط رو باهاشون کم وقطع میکنین یا بخاطر،برادرتون توهین و بی احترامی زنشو تحمل میکنین...ما اگه به برعدرم زنگم بزنیم زنش مشکوک میشه.واقعا نمیدونم چطور رفتار،کنیم

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

1158

باید حرفای زنداداشم بشنویم. نمیشه یطرفه قضاوت کنیم. 🤓🤓

قدر آدم هایی که... زود عصبی میشوند را بدانید... اینها همان لحظه داد میزنند قرمز میشوند، قلبشان درد میگیرد، دستانشان میلرزد... ولی... ولی برای زمین زدن شما هیچ نقشه ای نمیکشند! آنها تمام نقشه شان همان عصبانیت بوده و تمام آنهایی که زود عصبانی میشوند، آدم هایی هستند که رقیق ترین و پاک ترین وجدان را دارند...

من يه دايي و زندايي اينجوري دارم با اين تفاوت كه زنداييم جلو خانواده ي خودشم به داييم اهميت نميده و علني بي احترامي ميكنه 

مام ارتباطمونو كم كرديم خيلي كم در حد عيد به عيد با اين كه عاشق بچشونيم

ارتباطتون رو کم کنید.

ماهم به خاطر برادرم خیلی کوتاه اومدیم و یه دفعه سر بحث شد خواهرم بهش گفت تقصیر مابوده که تاحالا هرکاری کردی هیچی بهت نگفتیم 

برگشت گفت کور میشدین میگفتین

من خوشبختم چون مادرم  

مثلا زنش هزار حرف وتوهین ناجور تو پیام به خواهرم گفته وخواهرم همش تحمل کرده واز اخر چند،تا از توهیناشو جواب داده..حالا برادرم با خواهرم قهره میگی اون گفت تو نباید میگفتی..وبه مادرم زنگ زده شکایت خواهرمو کرده

8
1103
شاید قبلا رفتاری انجام دادین که از دستتون دلخوره و میخواد تلافی کنه؟؟

اره دلش از،این پره قبلا ما مخالف  ازدواجشون بودیم وتصریبا خودشون ازدواج کردن..حالا هرچی احترامش میگیریم هنوز بدبینه..هزاااار بار ازش تعریف،کردیم وپشیمونی خودمون رو اعلام کردیم

والا بخدا ما هم وقت ارتباط ودردسر نداریم ولی دلمون برا برادرم میسوزه میگیم بجز ما کسی،رو نداره

برادرتون اگر حس میکرد بغیرازشماکسی رو نداره احترامتون رونگه میداشت!

البته این نظرمنه!

حیدریم!!!! حیدریم!!!!  عاشق ...............😍😘

درکت میکنم استارتر ما هم یه دونش رو داریم فعلا که از شهریور به این ور قیع رابطه هستیم فقط داداشم میاد به مامانم سر میزنه ما هم اونجا میبینیم ولی برادرزادمو نمیده بیاره ببینیمش

چی مگه تو دنیا مثل این آرامشه چشماته❤️ماته تواَم وقتی میبینم خنده رو لبهاته❤️مثل تو کی میتونه منو آروم کنه با حرفهاش❤️غیر تو کی تونست بهم ثابت کنه دوسم داشت❤️
فقط یه ادم روانی میتونه یک طرفه به دیگران پرخاش کنه و درگیر بشه غیر از این هیچ ادمی یک طرفه نمیاد به ...

میدونین چیه..این خانم مطلقه بود ویه دختر بزرگ داره.وداداشم جوان وتحصیلکرده..ماهم بخاطر سنشون وبچه واز یه شهر دور بودن وتفاوت فرهنگها مخالف بودیم

1170