2737
2739
عنوان

شک به شوهر

163 بازدید | 7 پست

سلاممم من میدونم شوهرم کاری نمیکنه ولی هی بهش شک دارم و دوست دارم گوشیشو چک کنم با این که هیچی تو گوشیش پیدا نمیکنم چی کار کنم که این چک کردن و بی اعتمادی و شک ازم دور شه؟

شاید هیچی اونجور ک میخوام نیس ولی تلاش میکنم واسه رسیدن به آرزوهام👧💪

خودتو در مان کن عزیزم.اعتماد به نفستو ببر بالا.چیزهای منفی در مورد خیانت و ... اصلا گوش نکن و بهشون اهمیت نده

ممکنه با این شک کردنای بی پایه و اساست شوهرت هم متوجه بشه و کار از این بدتر بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خودتو در مان کن عزیزم.اعتماد به نفستو ببر بالا.چیزهای منفی در مورد خیانت و ... اصلا گوش نکن و بهشون ...

شوهرم فهمیده ، وقتی گوشیشو چک میکنم بحث مون میشه میگه تو ب من اعتماد نداری ، یا هروقت کسی به گوشیش زنگ میزنه سریع میپرسم کی بود؟ چی میگفت؟ 😂 خودمم خیییلی ناراحتم که اینجوری ام 

شاید هیچی اونجور ک میخوام نیس ولی تلاش میکنم واسه رسیدن به آرزوهام👧💪
 شوهرم فهمیده ، وقتی گوشیشو چک میکنم بحث مون میشه میگه تو ب من اعتماد نداری ، یا هروقت کسی به گ ...

شوهرت واقعا حق داره ناراحت بشه.

ممکنه با ادامه دادن به این رفتارت شوهرت بخودش بگه اش نخورده و دهن سوخته.حالا ک زنم ب من شک داره و همش پاپیچه منه حداقل بذار ی کاری بکنم ک زیاد دلم نسوزه و اذیت نشم از تهمت زدناش

2738