2726
عنوان

ورم عمل بینی شدید لطفا کمک کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 95574 بازدید | 54 پست
خداخیرت بده دارم اشک میریزم فک میکردم بدبخت شدم امپولو نزدم اخه ورمش زیاده منشی ددکترم گفت دگزانزدی ...

دگزا کلا عوارض داره تو چه بزنی چه نزنی یک سال طول میکشه تا ورمت بخوابه پس صبور باش

هر کسی می تونه بهت نگاه کنه. پیدا کردن اون آدمی خیلی کم اتفاق می افته که همون دنیایی رو می بینه که تو می بینی. 

من تا دوسه ماه ورم داشت بینیم ولی بعدازیه سال فیکس شد

منم طبیعی عمل کردم

الان 9ساله عمل کردم

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداخیرت بده دارم اشک میریزم فک میکردم بدبخت شدم امپولو نزدم اخه ورمش زیاده منشی ددکترم گفت دگزانزدی ...

اتفاقا دگزا کلی عوارض داره اکثرا جراحان هم از دگزا برای بیماراستفاده نمیکنن مگر درشرایط خاص

دکترمن گفت میتونی بعد۶بزنی ولی تاثیر زیادی نداره بینی بعدیکسال تازه خودشو نشون میده عزیزم شماهم استرس نداشته باش استراحت کن که ورم بینیتم سریعتربخوابه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
وایییی نگو توروخدا خیلی طول میکشه شما دگزا زدین تاثیر داشت؟؟؟خوابم نمیبره امشب حالم گرفتس ورمش خیلی ...

دگزاچیه بابا دماغ منومیدیدی حالت بدمیشد ازبالاپیشونیم بادداشتم تانوک . بدون امپول بادش تادوماه خابید اصلا سوراخای بینیم تاسه ماه یکی نبود فک میکردم کجه دکترمیگفت بخاطرباده بادم خابیده الان یکی شده بعد داداشم خیلی پرم داشت امپول بینی زد ن دکزا کم کردبازم بادکرددکترگفت یسالونیم میکشه ورمش خوب شه چراعجله داری بینی تایسال تغییرمیکنه دوماهه بینیت خوب میشه من الان بینیم خیلی خوبشده فقط یکم بادداره نوک بینیم ک هنوز قلمبس مشاوردکترم انروز گفت دوازده تاشونزده ماه میکشه

سرسری ردشو و زندگی کن دقت دق ات میدهد
2728

ببخشاحرف مفت زده چر بطی دارهمی‌کنم کسی نمیزنه اصلاناشی بوده اون

سرسری ردشو و زندگی کن دقت دق ات میدهد

با دکترت باید صحبت کنی واسه آمپول زدن چون با مشورت پزشکت باشه 

من خودم گچ بینی مو درآوردم خیلی ورم داشتم یه دونه آمپول زدم کلا ورمم خوابید
البته بینی من گوشتی بود پیش دکتر نبی پور جراحی کردم . ولی الان که ورمم خوابیده خیلی فرم بینی ام خوشگل شده

منم عزیزم الان حدود ۱۶ ۱۷ روزه از عملم میگذره بینیم گوشتی هم بود فوق العاده ورم داره با اینکه آمپول هام هم زدم نمک هم نمی خورم رعایت هم میکنم ولی بادش میخوابه دقیقا منم دارم دیوونه میشم 

سلام توروخدا پیش دکتر علی میقانی نرید که بیچاره میشید. هرجا پستی ببینم راجع به بینی و چانه مینویسم. سی تیر عمل بینی و چانه کردم از روزای اول گفتم توی دماغم غضروفهاذیده میشن گفت زمان بده طبیعیه. گفتم چانه خیلی بزرگ شده غیرطبیعیه.گفت ورم هست زمان بده. ۵ماه شد دریغ از ذره ای تغییر. دارم دق میکنم تا دم سوراخ بینی پر از غضروفه چانه هم غیرطبیعی بززگه پروتز بزرگی گذاشته. روز اول خوش برخورد اما بعدازعمل چون رفتم و اعتراض کردم اخمهاتوی هم و به زور معاینت میکنه از توی اینستا پیداش کردم ازبس تبلیغ داشت و دوتاسایت خارجی. من که راضی نیستم و پولم رو حلال نمیکنم. ده تومن بینی ده تومن چانه باپروتزش.

خدایا برای داده ها و نداده هایت شکر 
کجای کاری بابا س چهارماه میکشهمن اسپیلنت برداشتم دماغ گنده انقد ماساز دادم خابید بادش شش ماهه الان د ...

منم بینیمو ۲۰ روزه عمل کردم ایقد گندس که خیلییی ناراحتم و پشیمونم ینی اینا ورمه کوچیکتر میشه؟

منم نوک بینی ام کاملا گوشتی بود بعد اینکه گچ بینی مو برداشت خیلی ورم داشتم. پیش دکتر علاف اکبری عمل کردم دوسال پیش . برام آمپول دگزا زد دو تا زدم. تو دو روز متوالی 

بعد اون کلی از ورمم خوابید. دکترمم گفت معمولا عمل بینی گوشتی هم سخته هم دیر ورمش میخوابه

منم بینیمو ۲۰ روزه عمل کردم ایقد گندس که خیلییی ناراحتم و پشیمونم ینی اینا ورمه کوچیکتر میشه؟

سلام بینیت هنوز بزرگه یا راضی هستی بهتر شده من دارم دق میکنم بزرگه

ودلت مرگ میخواهدومرگ هی ناز کند.    تو زندگیم بزرگتررررین خطایی که کردم عمل جراحی بینی خیلی حالم بده   از نظر روحی وروانی نتیجه عمل وحشتناک  
2706