2726
عنوان

نگرانی وترس

| مشاهده متن کامل بحث + 197 بازدید | 19 پست
فکر میکنم وسواس فکری گرفتی  وابستگیه خب دوسشون داری طبیعیه  ولی متاسفانه من راهی ندارم ...

درسته من همیشه پناهم خداس اون بوده تواین مدت دلموآروم کرده

چه هوایی … چه طلوعی!جانم …باید امروز حواسم باشدکه اگر قاصدکی را دیدم آرزوهایم رابدهم تا برساند به خدا …!به خدایی که خودم می‌دانم!به خدایی که دلش پروانه ست …و به مرغان مهاجرهر سال راه را می‌گوید !و به باران گفته ست باغ‌ها تشنه شدند …!و حواسش حتی به دل نازک شب بو هم هست!که مبادا که ترک بردارد …!به خدایی که خودم می‌دانم چه خدایی … جانم …!
مرسی گلم استرسشم به من یکم انتقال داده منم گاهی برای مشکلات کوچیک دلم شورمیزنه مثلاوقتی بچه م یه سرم ...

حس مادرانه طبیعیه 

چه هوایی … چه طلوعی!جانم …باید امروز حواسم باشدکه اگر قاصدکی را دیدم آرزوهایم رابدهم تا برساند به خدا …!به خدایی که خودم می‌دانم!به خدایی که دلش پروانه ست …و به مرغان مهاجرهر سال راه را می‌گوید !و به باران گفته ست باغ‌ها تشنه شدند …!و حواسش حتی به دل نازک شب بو هم هست!که مبادا که ترک بردارد …!به خدایی که خودم می‌دانم چه خدایی … جانم …!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکم خونسردباشه عزیزم دکترنرفتی

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
یکم خونسردباشه عزیزم دکترنرفتی

14سالم که بودرفتم پیش دکتربرام قرص خوابوضدافسردگیواینا نوشت یه مدت مصرف کردم بهترشدم حالا بعد7سال دوباره شروع شد ولی اصلا دلم نمیخواددوباره قرص بخورم خسته شدم همش میگم کاش بمیرم تا ازاین همه ترس راحت بشم

2728
🤗😍🤗 خدا همیشه هست  ولی تو همیشه نمیتونی نگرانشون باشی حواست بهشون باشه  ممکنه خواب ب ...

ممنونم ازت حرفات یکم آرومم کرد🌹🌹🌹