1232
1226
عنوان

نگرانی وترس

182 بازدید | 19 پست

سلام دوستان این اولین تاپیک منه 

ازتون کمک میخوام

من همیشه ترس تو جونمه از اینکه اتفاقی برای خانواده ام بیوفته اینقدوحشت دارم که واقعا دارم دیوونه میشم 

من حتی نگران مهمونی که میادخونمونم میشم که سالم رسیده مقصد

یااینکه میشینم توماشین موقع سبقت گرفتم اینقد استرس میگیرموصلوات میفرستم که شدم سوژه همه

خسته شدم از این همه ترس

نترس

خیلی کمک بزرگی کردی خدا خیرت بده خیلی دستت درد نکنه  

"Google Earth" به شما این قابلیت رو میده که هر جای دنیارو که خواستی ببینی ، ولی شما چیکار میکنی؟  شما میری خونه خودت رو میبینی  

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

1156
خیلی کمک بزرگی کردی خدا خیرت بده خیلی دستت درد نکنه    

دیگه کاریه که ازم بر میاد دیگه  هیچ وقت کمکامو از بچه های سایت دریغ نکردم  

تو که باشی بس است،مگر من جز نفس چه میخواهم  

استرس بدچیزی منم مامانم همیشه نگران ماهست میریم خونش ومیگه حتماکه رسیدبهم زنگ بزن خبربده من نگران میشم 

یتیما باظرف شیرساکت نوسربزیرغم روشونه هاشون اشک چشماشون روی گونه هاشون ناله میکنن ازغم باباشون اون که شب میومدتک وتنهاروی شونش نون وخرما حالافهمیدن که کی بوده اون که شب باحال خسته میومدباروی بسته حالافهمیدنعلیبوده😭😭😢😢
۹۹ درصد اتفاق هایی ک فک میکنی نمیفته ی بار ب ماه گذشته نگاه کن ؟؟؟ببین چنتاش اتفاق افتاده؟

آره کاملا درست میگی بارها سعی کردم خودمومتقاعد کنم اما واقعا غلبه بهش سخته

8

مرسی گلم استرسشم به من یکم انتقال داده منم گاهی برای مشکلات کوچیک دلم شورمیزنه مثلاوقتی بچه م یه سرماخوردگی میگیره استرس میگیرم

یتیما باظرف شیرساکت نوسربزیرغم روشونه هاشون اشک چشماشون روی گونه هاشون ناله میکنن ازغم باباشون اون که شب میومدتک وتنهاروی شونش نون وخرما حالافهمیدن که کی بوده اون که شب باحال خسته میومدباروی بسته حالافهمیدنعلیبوده😭😭😢😢
1167

یکم خونسردباشه عزیزم دکترنرفتی

یکم خونسردباشه عزیزم دکترنرفتی

14سالم که بودرفتم پیش دکتربرام قرص خوابوضدافسردگیواینا نوشت یه مدت مصرف کردم بهترشدم حالا بعد7سال دوباره شروع شد ولی اصلا دلم نمیخواددوباره قرص بخورم خسته شدم همش میگم کاش بمیرم تا ازاین همه ترس راحت بشم

1220