2733
2734
عنوان

تورو جان عزیزتون بیایین 😢😢😢😭😭😭😨😨😨بچم چرا اینجوری میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1041 بازدید | 56 پست

لابد دوتا دارو رو بهش دادین ک باهم تداخل داشته

قبلا همیچین چیزی واسه ابجیم پیش اومده بود سرما خورده بود دوتا دارو رو باهم خورد ک اختلال دارویی ایجاد. شد

خدایا ببخش اگر گاهی گم میکنم راهت را...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هذیون میگه نترس 

دقیقا مثل خواهر منه اونم مریض شدنی یهو بلند میشه میخنده بعد حرف میزنه من حتی ی بار گریم گرفت از ترس

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره. یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه، اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه. یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه.تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر. تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی؛ پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن
2728

گلم  دختر منم  گاهی  دقیقا  همینجوری   میشه   ...خواب   دیده   حالت تهوع  هم داره   کلا اذیت  شده   احتمالا  چیزی خورده  بهش نساخته

گر  تو  با  بد،  بد کنی  پس  فرق  چیست؟
2738

ببریدش دکتر همین حالا

اورژانسی جایی

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

خوابش که خواب بوده    تهوع  هم   دکتر میخواد   

کلا مشکل جدی ای نداره 

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر
شاید تب داره متوجه نمیشی شایدم از درد زیاده

نه میشناسم بدنشو اثلا تب نداره دردش هم خیییلی کمه تازه بردمش چکاب کامل یکم کلسیمش کم بود که ویتامین بهش داده نمیدونم چرا اینجوری کرد😭😭😭این حرکتش با خواب دیدن فرق داشت البته خواهرم الان ۳۰ سالشه هنوز یه ذره مریض میشه هذیون میگه ینی ممکنه مثل اون باشه؟؟؟

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
2706