1265
1292

حدود یک ساعت پیش یکم حالت تهوع داشت میخواست بالا بیاره ولی نیاورد خوابید،تو خواب هم یکم ناله میکرد و تند تند آب دهنشو قورت میداد ،الان یهو بیدار شد خندید خندش اصلا طبیعی نبود یهو وسطش نق میزد دوباره بلند میخندید بعد گفت مامان بریم .... وای دارم سکته میکنم یه بار دیگم تو مریضی اینجوری شد ولی آخه اصلا تب هم نداره فقط حالت تهوع تو رو خدا بگین چرا اینجوری شد . پیشاپیش عذر میخوام اگه نتونستم جوابتون رو بدم چون بچم هی بلند میشه😭😭😭😭

پسر گلم خیلی دوست دارم😚😍👪

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1291
1320

ای خداااا چند سالشه؟ حتما همین الان ببرش دکتر اصلا تعلل نکن

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچها جونم لطفا برای سلامتی همه مامانای باردار و فینگیلی هاشون دعا کنین برای من و فینگیلیم هم دعا کنین💝😘😍🙏
1226

لابد دوتا دارو رو بهش دادین ک باهم تداخل داشته

قبلا همیچین چیزی واسه ابجیم پیش اومده بود سرما خورده بود دوتا دارو رو باهم خورد ک اختلال دارویی ایجاد. شد

خدایا ببخش اگر گاهی گم میکنم راهت را...

هذیون میگه نترس 

دقیقا مثل خواهر منه اونم مریض شدنی یهو بلند میشه میخنده بعد حرف میزنه من حتی ی بار گریم گرفت از ترس

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره. یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه، اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه. یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه.تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر. تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی؛ پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن
1290