2737
2734
عنوان

خانوما ی لحظه بیاین

132 بازدید | 13 پست

من رفتم دکتر گفت ی فولیکول۲۲تخدان چپم داره..ی فولی۱۴تخمدان راست وی کیست۴سانت

گفت ممکنه کیسته نذاره فولی غالب ازاد بشه..بهمم امپولhcgنداد گفت منکنه کیست بیاره..و ماه بعد یکی لتروزل بخورم‌‌ب نظرتون نباید امپول میداد بهم؟؟

واسم ی صلوات میفرستی؟؟😍😍😍ممنونم دووستم
به نظرم اول کیستت رفع کن بعد باردار شو

من کیست نداشتم..اینماه ک لتروزل خوردم این کیست پیداشد..دکترم گفت چون دوتا لتروزل واسم زیاد بوده اینجوری شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
با این اندازه خودش آزاد میشه. احتیاج به آمپول نداری. اینجور کیست ها هم خودشون میان خودشونم بی درد سر ...

امیدوارم..ممنون از راهنماییت گلم😘😘😘

من سه یا چهار دوره استفاده میکردم. فکر کن روزی دوتا لتروز با روزی یه دونه کلومیفن. آمپولا هم که جای خود. ولی بی نتیجه بود مشکل از شوهرم بود ولی دکترم میخواست به زور منو با این حجم دارو بچه دار کنه

2738
من سه یا چهار دوره استفاده میکردم. فکر کن روزی دوتا لتروز با روزی یه دونه کلومیفن. آمپولا هم که جای ...

من شوهرم واریکوسل داشته..عمل کرده والان چهارماست خوب شده ومن تنبلی گرفتم.‌نمیدونم چرا😣😣😣😣

من شوهرم واریکوسل داشته..عمل کرده والان چهارماست خوب شده ومن تنبلی گرفتم.‌نمیدونم چرا😣😣😣😣

اتفاقا منم شوهرم همین مشکل رو داره. تا همین یک ماه پیش خودم سالم بودم.چند روز پیش طبق معمول برا چکاب رفتم سونو که دکتر گفت تنبلی گرفتی. 

اتفاقا منم شوهرم همین مشکل رو داره. تا همین یک ماه پیش خودم سالم بودم.چند روز پیش طبق معمول برا چکاب ...

😭😭😭😭😭خیلی بده یهویی اینجوری میشه..من هیچ نشونه ایی هم ندارم ونداشتم