2737
2734
عنوان

افسردگیش داره منم داغون میکنه

870 بازدید | 25 پست

وقتی حالش بده اصلا نمیفهمه چی‌ میگه مخصوصا که با یه حرف کوچیک عصبی میشه.حالام که دکترش یه قرص جدید بهش داده که بدترش کرده فعلا!!!

الان برگشته میگه صد بار گفتم قربون صدقه من نرو انقد حالم بهم میخوره.بجای وقتی گوشیو برمیداری اونجوری نگو الو 😐😐

یا میپره بهم‌و ایراد میگیره باعث شده اعتماد به نفسمو از دست بدم جلوش...

میدونم دست خودش نیست سرزنش نمیکنمش میفهمم حالش بده.ولی نمیدونم چیکار کنم انقد حساس نباشم...

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نصف تاپيكاي ني ني سايت درموردشوهره ديگه. نصفه ديگشم مادرشوهر

خب الان از کجا بفهمیم این شوهره یا مادرشوهر؟😁

راجب جاری و دوست پسرم داریم البته😅

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔

عزیزم درکش کن منم افسردگی گرفتم همینجورم زود عصبی میشم حتی شوهرم حرف میزنه یادلم میخواد خفش کنم آدم دست خودش نیست شماک گلم سالمی درکش کن بگو باشه افسردگی خیلی بده😢😢😢😢

میشه برای سلامتی دخترم کوچولم  یه صلوات مهمونش کنید  
2738
خب الان از کجا بفهمیم این شوهره یا مادرشوهر؟😁 راجب جاری و دوست پسرم داریم البته😅

آخه بدبختی افسردگی تو‌خانوادشونه مامانشم یه دوره ای دپرشن داشته😂😂😂

عزیزم درکش کن منم افسردگی گرفتم همینجورم زود عصبی میشم حتی شوهرم حرف میزنه یادلم میخواد خفش کنم آدم ...

الهی عزیزم:(ایشالا که زود زود حالت خوب میشه:(میفهمم بخدا درکش میکنم اصلا حق میدم بهش چون میدونم چی‌ کشیده تو زندگیش مشکلم با خودمه‌ که زود خودمو میبازم تاثیر پذیر شدم:(

الهی عزیزم:(ایشالا که زود زود حالت خوب میشه:(میفهمم بخدا درکش میکنم اصلا حق میدم بهش چون میدونم چی‌ ...

خودتم عزیزم برو مشاوره راه کار بگیر ازش ک باید چ کار کنی ک هم خودت لطمه نبینی هم شوهرت منم افسردگی شدید دارم باردارم هستم دیگه بدتر بخدا خسته شدم افسردگی خیلی آدمو بی انگیزه عصبی میکنه

میشه برای سلامتی دخترم کوچولم  یه صلوات مهمونش کنید  
میشه قرصایی ک ازاول تا الان مصرف میکردو اسمشو بگی؟؟؟ منم اخه قرص میخورم ببینم چیه

فلوکستین یه دوره ای کنارش ریسپریدون و یکی دیگه که یادم نیست الان اسمشو الانم کاربامازپین داده بهش البته تحت عنوان خواب آور داد بهش چون طفلک هر ساعت از خواب میپرید با کابوس اما تثبیت کننده خلق و خوشم هست...

2706