2733
2734
سلام به دوستای خوش سلیقه و با تجربم
یکی از دوستای خانوادگیمون به تازگی عقد کرده و اولین عیدیه که با همسرش داره
ازم راهنمایی خواست که ببینه برای اولین سال چه هدایایی باید برای عروس تهیه کنه
منم گفتم اینجا مطرح کنمو از راهنمایی شما استفاده کنم
ممنون از نظراتتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام
به قول زبان کوچه و بازار : " هر چی کرم داماد باشه " ...........هههههههههههههههههه

اینجوری نوشتم یه کم بخندیم............همونهایی که بچه ها نوشتن خوبه ..........بعضی کمتر می برن... بعضی بیشتر ........ولی در کل به جناب داماد بگین اول کاری عروس خانم رو پر توقع بار نیاره.................منظور اینکه الان که اول راهه پایه رو هر جور بنا کنه تا اخر باید همونطوری پیش بره...........
مرسییییی دوست جونای مهربونم
از نظر تک تکتون ممنونم
طرح خاصی رو سراغ دارین که هدیه هاش تک و خاص باشن؟
مثلا تو ذهنم اومد که یه جعبه بزرگ بگیره و توشو با پوشال بپوشونه و روشو گلبرگای گل سرخ بریزه و بعد هدیه هاشو توی جعبه بچینه.
شمام نظر بدین دوستا
2738
آبی جان آره هم دردیم البته من عید اولم عید سال 86 بود! هیچی برام نگرفتم عین بدبختا! آخرش شب اول عید مادرشوهرم گفت اینجوری آبرومون میره که نرفتی هیچی بگیری با یکی از پارچه های خودم برام مانتو شلوار دوخت اما کفش نداشتم مجبور بودم با سندل یا بوت برم اینور اونور اونم تو بارون!

روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تورا بگیرد
آبی جان عید اولم خواهرشوهرم گفت من میخام کتونی بخرم مجرده مامان شوشو گفت ماشینتو بیار بریم خرید! ما هم خر خر رفتیم! من دانشجو شوشو دانشجو! خونه مامان شوشو تو یه اتاق زندگی میکردیم! رفتیم برا خواهرشوشو 154 تومن داد کتونی خرید به من گفت تو کفش نمیخای؟گفتم پول ندارم گفت باشه پس بعدا بگیر!!!! به خواهرشوشو نگفت تو ارزون تر بخر که این بدبخت هم بخره! خیر سرم عید اولم بود! من که نمیگذرم از حق هایی که پامال کردن!

روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تورا بگیرد
2706