2733
2739

سلام به همگی ...من الان تقریبا دو سه ماهه که استراحت مطلق دکتر بهم داده به خاطر شرایطم ...منم استراحت کردم بیشتر .میخواستم ببینم کیا استراحت مطلق بودن و زایمان کردن و مشکلی نداشتن؟تو اینترنت خوندم که ضرر داره یعنی خطر لخته شدن خون رو بالا می‌بره .یعنی یک هفته قبل از زایمان میگن فعالیت داشته باشین که خب من نمیتونم بخاطر شرایطم .یعنی بعد از زایمان مشکل پیدا میکنم ؟

منم استراحتم دکتر بهم‌ امپول انوکساپرین داده شبی یکی تزریق میکنم ضدانعقاده 

به من دکتر نداد گفت بعد از زایمان میده 😕یعنی بعد از زایمانم مشکل پیدا میکنم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم از هفته 8بارداری استراحت مطلقم و سرکلاژ قرص اسپرین میخورم بخاطر لخته نشدن خون که دکتر گفت ماه هشتم باید قطعش کنی... خیلی سخته مطلق ولی خوب بخاطر نی نی تحکل میکنم  دیگه از هفته 37سرپا شو چون بچه بعد 36هر موقع بیاد کاملهه

خدایا شکرت.یه صلوات واسه. سالم بودن بچم. به دنیا اومدنش بفرستین مرسی
2731
منم از هفته 8بارداری استراحت مطلقم و سرکلاژ قرص اسپرین میخورم بخاطر لخته نشدن خون که دکتر گفت ماه هش ...

من دکترم بهم نداده چیزی .من الان هفته ۳۸هستم خب .دکتر گفت بعد از عمل هپارین میده .

دوست منم بهش ندادن بعد زایمان دادم من از اول بارداری یا نیمه یا کامل مطلق بودم شاید بخاطر همینه

پس دوستت مشکلی نداشت ؟ده روز هپارین زد ؟میدونی چند ساعت بعد از عمل دادن ؟

2738
نمیدونم دقیقا .اره اون استراحت نبود میومد سر کار ولی بعد زایمان دو هفته میزد

ممنون .خدا کنه منم مشکلی نداشته باشم یک هفته دیگه زایمانمه احتمالا و خیلی نگرانم چون همش خوابیده بودم .

منم استراحت مطلقم تا جفت بره بالا شما برای چی استراحت بودی استارتر؟یعنی ممکنه برای منم تا ماه اخر مج ...

نه عزیزم جفت سریع می‌ره بالا نگران نباش من خودم هفته هجده اینطوری بودن بعد از دو هفته اکی شد .

به من دکتر نداد گفت بعد از زایمان میده 😕یعنی بعد از زایمانم مشکل پیدا میکنم ؟

خانومی چند ماه استراحت مطلق بودین؟در طول روز چند دقیقه راه می رفتین کلا؟منم نگران خطر لخته شدن خونم.به شما دکترتون آمپول دور ناف یا ضد انعقاد خون چی داد تو اون مدت؟اگه دارو نداده چیزیتون نشد بدون دارو ؟بعد زایمان چه دارویی داد؟و تو چند وقت؟

من دکترم بهم نداده چیزی .من الان هفته ۳۸هستم خب .دکتر گفت بعد از عمل هپارین میده .

سلام عزیزم ببخشید شما استراحتی مطلق بودید دکتر آمپول رقیق کننده همارین یا انوکسا نداده بود؟مشکلی پیش نیومد؟چند وقت استراحت مطلق بودید تروخدا جواب میدی من خیلی نگرانم لطفا