2737
2734

سلام دوستان..

دمنوش لاغری شکم و پهلو ی نیوشا خریدم یه هفتس استفاده میکنم با اینکه به مشاور گفتم نمیخام صورتم لاغر بشه اونم با اطمینان میگفت اوکی مطمئن باش ولی الان گونه هام اب شده خیلی ناراحتمممم خیلیییییییییی😭😭😭

شماها استفاده کردید نتیجه ای مطلوبی داشته یا نه؟اشتباه کردم 😔

خدایا انی و کمتر از انی منو به خودم وامگذار🌹🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

دو نفر از آشناهای ما استفاده کردن.از چاقی مفرط به لاغری رسیدن . ولی من شنیدم میگن تو دراز مدت به کبد آسیب می‌زند 

بچم سقط شد😔 💔 میشه دعا کنین برام اگه صلاح خداونده یه بچه سالم بهم بده😢

نه دیگه با مشاورش صحبت کردم پک مخصوص شکم و پهلو رو گرفتم.ولی بازم تاثیر گذاشته رو صورتم من خیلی زود گونه هام اب میشه۰😔

2738

مادر وخواهرم استفاده میکنن 

شاید یه هفتس  

هنوز هیچ تغییری نکردن

خدایا بیا نزدیکتر حالا میخوام بیام تو آغوشت بخوابم👼ولی لطفا زود بیدارم نکن میخوام  توآغوشت آروم بشم😍😘خدایابهم آرامش بده

عزیزم اینکه دارویی موضعی همونجا رو لاغر کنه چرته همه ی چربیها آب میشن مطمین باش من برای همین نمی گیرم

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
مادر وخواهرم استفاده میکنن  شاید یه هفتس   هنوز هیچ تغییری نکردن

چه پکی گرفتن.لاغری کلی یا فقط شکم وپهلو؟؟

دوره اش باید تموم بشه دیگه بستگی به وزن داره مثلا ماله من چهل روزه هست

شما چقد هزینه کردید

خدایا بیا نزدیکتر حالا میخوام بیام تو آغوشت بخوابم👼ولی لطفا زود بیدارم نکن میخوام  توآغوشت آروم بشم😍😘خدایابهم آرامش بده
چه پکی گرفتن.لاغری کلی یا فقط شکم وپهلو؟؟

فک کنم  کلی گرفتن

2706