2733
2734

خانمای گل کسی بیمارستان مادران زایمان داشته؟ 

چ جوری بوده کادرش، رسیدگیشون، تمیزیش؟ 

میشه تجربه هاتونو اطلاعاتتونو بگین عزیزان

ممنون🙏

من اون زخمی رو خوردم ک تو از حس کردنش مردی💔 میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی🙏💓

واقعاااا کسی اونجا زایمان نداشته

چرا هیچ کس تاپیکای منو جواب نمیده

حتمااا باید شوهرم بهم خیانت کرده باشه مادر شوهرم عوضی باشه تا همه بیان تو تاپیکم

واقعا ک تا حالا چند تا تاپیک زدم و سوال داشتم ولی همه سرگرم تاپیکای جنجالی و دروغین بودن

ممنونم از همگیتون

من اون زخمی رو خوردم ک تو از حس کردنش مردی💔 میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی🙏💓

عزیزم من ۲ تا زایمانم رو بیمارستان مادران بودم کلا راضیم هم ازلحاظ تمیزی هم کادر و رسیدگی پرستارا.    البته من اتاقم خصوصی نبود سه تا تخت بود تو هر اتاق و همراه هم نمیداشتند شب پیشم بمونه ولی خودشون خیلی رسیدگی می‌کردند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من ۲ تا زایمانم رو بیمارستان مادران بودم کلا راضیم هم ازلحاظ تمیزی هم کادر و رسیدگی پرستارا. & ...

ممنونم گلم ک جواب دادی، یعنی کلاا همراه نمیزارن بمونه؟ 

2728
باید اتاق خصوصی بگیری که اجازه میدن همراه پیشت بمونه 

اهان، اره منم اتاق خصوصی میخوام، ممنونم ازت عزیزم🙏❤️