2733
2739

سلام دوستان گلم خواهش میکنم بهم کمک کنیدمن باید لاپرا بشم کسی پیش این دکتر لاپرا شده؟؟؟میخوام هزینه اش هم کم باشه شما جایی میشناسید که دکتر افلاطونیان عمل کنه با هزینه کم؟؟یا باید برم بیمارستان مادر

اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش
سلام عزیزم برو مرکز پژوهش ناباروری و تولید مثل یزد تو صفائیه هستش دکتر افلاطونیان اونجا هستن هزینه ...

واي اونجا عااااليه منم اونجا رفتم خييييلي دكتراش مهربون وفهميده هستن

واي اونجا عااااليه منم اونجا رفتم خييييلي دكتراش مهربون وفهميده هستن

من شنیدم بیمارستان مادر برای زوج هایی که ناباروری دارن طرح حمایتی داره. من زنگ زدم یزد ازشون پرسیدم. من سرچ کردم دکتر افلاطونیان این سایت رو برام آورد:
https://raadinahealth.com/doctors/پروفسور-عباس-افلاطونیان/

میشهواسه مامانشدنمیهصلواتبفرستی😭🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره خیلی خوبن کجایی هستی شما؟ مشکلت چی بوده؟

ما تو شهرستان طبسيم دوسال هرچي از مايش دادم نشون نميداد كم كاري تيروعيد دارم اونجا نشون داد يكمم تنبلي تخمدان داشتم بعد دو ماه كه داروهايي روكه بهم داده بودن روخوردم باردار شدم خداروشكر خدا بهشون عمر بده تا عمر دارم دعاشون ميكنم 

2731
سلام عزیزم برو مرکز پژوهش ناباروری و تولید مثل یزد تو صفائیه هستش دکتر افلاطونیان اونجا هستن هزینه ...

عزیزم یعنی برم مرکز صفائیه خود دکتر اونجا هست؟؟؟نوبت دهی چطور هست؟؟باید حضوری برم؟؟یعنی همه روزه میتونم برم

اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش
سلام بهترین دکتر ر زمینه نازایی و درمان ایشون هستند .ایشون اولین مرکز درمان ناباروری رو در یزد وبیم ...

بیمارستان مادر خصوصی هست من بخاطر هزینه اش میخوام برم جای دولتی که خود دکتر عمل کنه.یعنی میشه؟

ما تو شهرستان طبسيم دوسال هرچي از مايش دادم نشون نميداد كم كاري تيروعيد دارم اونجا نشون داد يكمم تنب ...

شکر خدا که جواب گرفتی منم 7ساله باردار نمیشم.شما پیش دکتر افلاطونیان رفتین؟؟؟یعنی رفتین صفائیه یا جای دیگه؟

2738

بچه ها بیاین کمکم کنید خیلی سردرگم هستم.هر کی انجام داده لطفا مراحل کارش رو بهم بگه

شکر خدا که جواب گرفتی منم 7ساله باردار نمیشم.شما پیش دکتر افلاطونیان رفتین؟؟؟یعنی رفتین صفائیه یا جا ...

البته ما يه سالو نيم بود عروسي كرده بوديم از همون اولم اقدام كرديم  مشهد خيلي دكتر رفتم ولي اخرش رفتيم مركز ناباروري صفاءيه ازمايشا رو بيمارستان مادر انجام دادم 

بیمارستان مادر خصوصی هست من بخاطر هزینه اش میخوام برم جای دولتی که خود دکتر عمل کنه.یعنی میشه؟

عزیزم باید زنگ بزنی ببینی دکتر افلاطونیان چه روزایی هستن بعد همون روز صبح زود مثلا ۶ بری..چون خیلی شلوغ میشه و نوبت بگیری..بعضی ها کلا شب رو اونجا میخوابن که تا در باز شد برن نوبت بگیرن.. 

عزیزم یعنی برم مرکز صفائیه خود دکتر اونجا هست؟؟؟نوبت دهی چطور هست؟؟باید حضوری برم؟؟یعنی همه روزه میت ...

آره اونجا هستن من شماره وآدرس رو میفرستم برات تماس بگیر ببین چه روزایی هستن

صبح زود ساعت ۶ باید بری یه برگه میزارن دم درش اسمتو بنویسی که نوبت بهت برسه خیلی شلوغه

میشهواسه مامانشدنمیهصلواتبفرستی😭🌷

اره میدونم اگر خواستید کلینیک صفاییه اون هم یزد هستش ولی نمیدونم خود دکتر شخصا عمل میکنه یا نه ولی میاد اونجا و میتونید بپرسید .کلینک دولتیه حتی خود بیمارستان هم هزینتون از جاهای خصوصی دیگه که در شهر های دیگ وجود داره کمتر از اونهاس .به امید خدا مشکلتون حل میشه

2706