2703
2553
عنوان

حوصله بچمم ندارم چم شده اه

| مشاهده متن کامل بحث + 1242 بازدید | 29 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خدا انشالله به شما هم بده

ان شاالله😭

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️
2714
😭😭😭

بنظر من باز خودت میتونی به خودت کمک کنی و لاغیر... الان فکر ناهار و بچه باش.. ..ظرفا بزار جمع بشه ظرفای ناهارم روش.. بعد با خودت مشخص من مثلا بعد استراحت عصر پا میشی میشور ی آدم وقتی براش وقت درنظر میگیره اعصاب خردیش کمتر میشه... ببخشید فضولی میکنم رابطه ندارین تو بارداری؟ اصلا مردا دست خودشون نیست بخدا همه چی شون وصله به همون هورموناشون. خلقتشون اینطوریه  

دائما" یکسان نماند حال دوران غم مخور  
چون زیاد تنهاییم تو خونه بچم با کسی نمبمونه با غریبه که اصلا

چي بگم والا. اگر ميشه با پدرش بذارش يا با پدرش بفرستش بيرون. خودت چند ساعت بگير بخواب يا فيلم ببين يا برو خريد. ببين چه کاري دوست داري. يکم براي خودت وقت خالي ايجاد کن.

عزیزم اینکه شرایطتت سخته درسته

ولی شما روزی ک دوباره باردار شدی میدونستی ک سختی داری

الان بچه ی تو چ گناهی داره ک بهش محل نزاری؟

شوهرت اگه خدایی نکرده این مدت ک بهش سردی و هواشو نداری ب خطایی بکنه مقصر کیه؟

پاشو یا علی بگو خونتو مرتب کن

جای نق زدنو انرژی منفی ب خودت دادن یکم لبخند بزن خدا اینقد لایق دونسته تورو  ک دوتا فرشته بهت داده

بچه ها همه چیزو یادشون میمونه نزار بچت فک کنه ی مادر بی توجه داره

پاشو عزیزم اینقدم نگو ظرفیتم تموم شده

خدا ب هرکسیو اندازه ی ظرفیتش نعمت میده یا ازمایش میکنه

عزیزم اینکه شرایطتت سخته درسته ولی شما روزی ک دوباره باردار شدی میدونستی ک سختی داری الان بچه ی تو ...

ازکجا میدونی کم میذارم؟؟منکه گفتم اون بی توجه شده هرکاری میکنم انگار ن انگار

بنظر من باز خودت میتونی به خودت کمک کنی و لاغیر... الان فکر ناهار و بچه باش.. ..ظرفا بزار جمع بشه ظر ...

خب همین دیگه . میگم ک سرد شده و رابطه نداریم فک کنم دوهفته بسه اونم مردیکه زیادی گرم بود همیشه.نمیتونم بگم شک‌دارم بهش اخه اصن بهش نمیاد کارشم سخته و وقتشو نداره.  بعد من دام میخواد رابطه هم ک نداریم توجه کنه بهم ولی انگار ن انگار .چند بارم بهش گفتم 

2706