2703
2553
عنوان

حوصله بچمم ندارم چم شده اه

1242 بازدید | 29 پست

چهارتا قابلمه نشسته و نغ نغ بچه دوساله و ۸ماهه باردار و شوهری ک بعد چندروز احتمالا ناهارمیاد خونه.بشدت عصبی ام چرا؟

گریه م میاد 😢 

رفتار شوهرم تغییر کرده و سرد شده منم متقابلا ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچوقت نمی ذارم هیچی منو از پابندازه وخودم دلیل شادی خودمم حتی وقتی قهریم .ولی الان واقعا خستم خسته

چندشب هم پسرم مریض بود خوب نخوابیدم دیشب نصف شب جیغ میزد نمیدونم‌چشه

2456

عزیییزم

دردت نه قابلمه های نشسته هست و نه نق نق بچه بلکه دردت همون سرد شدن شوهرته....

ناهاری که دوست داره رو درست کن و سر فرصت واضح و شفاف درموردش صحبت کن و مشکل رو حل کن

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
عزیییزم دردت نه قابلمه های نشسته هست و نه نق نق بچه بلکه دردت همون سرد شدن شوهرته.... ناهاری که دو ...

😔 نمیتونم از اول بارداری چندبار بهش گفتم نیاز به توجه بیشتر دارم بدم میاد بیشتر ازین اویزون باشم 

2714

این چیزایی که گفتی معلومه آدمو بی حوصله میکنه ولی راه حلش اول اینه که خودت رو جمع کنی و به بی حوصلگی محل ندی دومیش هم اینکه با شوهرت صحبت کنی و ازش دلیل سردی رفتارشو بپرسی و بخوای بخاطر زندگیتون عوض کنه رفتارش رو

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
این چیزایی که گفتی معلومه آدمو بی حوصله میکنه ولی راه حلش اول اینه که خودت رو جمع کنی و به بی حوصلگی ...

سردیش ک بخاطر بارداریمه خودشم گفته  ولی منم حال ندارم خودمو جمع کنم احتیاج دارم ناز مو بکشه😭

😔 نمیتونم از اول بارداری چندبار بهش گفتم نیاز به توجه بیشتر دارم بدم میاد بیشتر ازین اویزون باشم&nb ...

تو دوران بارداری ادم خیلی حساس تر میشه و من بهت حق میدم

اما اشکال نداره بازم باهاش صحبت کن

مردها مثل ما زنها نیستن و خودشون خیلی چیزهای غیر مستقیم رو متوجه نمیشن و حتما باید رک و مستقیم باهاشون حرف زد

خسته نشو با یه لحنی خوب و مهربون و صمیمی ازش بخواه و خواسته ات رو بهش بگو حتما حل میشه

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

هيچي عزيزدلم كلا خوشي زير دلتو زده خواهري

من همين الانش تموم ارزوم اون تو دلي سالم و سلامت تو هس

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️
2706