2737
2739

دیگه خسته شدم بخدا از مرداد ماه تا همین دیروز شاید 3 تومن پول دوا دکتر دادیم دختر کوچیکم بیمارستان بستری شد به خاطر اسهال شدید ازون ور بابام سکته کرد بعداز اون شوهرم مریض شد بعدش دختر بزرگم دوباره دختر کوچیکم سرما خورد دوباره همون دختر کوچیکم اسهال خونی گرفت بعدش خودم سکته رد کردم دو سه روز خوب شده بودیم که دختر بزرگم بدنشو عفونت گرفت اون خوب شد دوباره خودم دیروز رفتم زیر سرم. گفتم شاید ویروسی چیزی مونده تو خونه آخه 6 ماه دیر دکتریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
مثلا چه الودگی باشه؟  عفونت چی دارن ؟  سکته فکر نکنم ربطی داشته باشه ها

سکته که نه اونو از داغ دلم گفتم. عفونت گوش و گلو. دختر کوچیکم دستگاه گوارشش. بخدا خسته شدم از وقتی این خونه رو خریدیم یه سره دکتریم دخترم 24 مرداد افتاد بیمارستان ما 4 روز قبلش خونه خریدیم

اتفاقا دو شبه دارم عنبرنسا دود میکنم اسپندم که روزی دوبار دود میکنم

سکته و اینا مگه ربطی ب خونه داره؟چرا خدا بد نده؟؟ 

ببین بذار قران تو خونت خونده بشه.نمیدونم ی ختم انعامی چیزی تو خونت برگزار کن.با چندتا همسایه و اشنا.یا حداقلش ظهر و شب ک تلوزیون قران و اذان میگه،تلوزیونتو روشن کن .

ان شاالله سلامتی باشه همیشه

2706