2726
عنوان

خانوما لطفا راهنمایی کنین

89 بازدید | 24 پست

سلام دکتر برام آزمایش هورمونی نوشته گفته روز دوم یا سوم پریودی ناشتا برم ولی امروز سومین روز پریودیم بود و من یادم رفت پریودیمم کلا 3 روزه و روز چهارم لکه دارم و خونریزی خیلی کم میشه فردا برم چیکار کنم لطفا اگه اطلاعاتی دارین کمکم کنین 😔😔😔😔

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستین   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بنظرم بذار ماه بعد.فک کنم مهمه ک دقیقا روز ۲ یا ۳ باشه

واای از خنگ بودن خودم اعصابم خورد شد میخواستم از ماه بعد اقدام کنم واسه بارداری کلی آزمایش دیگه دادم چند روز دیگه هم باید برم واسه عکس رنگی و پاپ اسمیر و سونوی واژینال 

ناشتا باش فردا هم بزنگ ازمایشگاه بپرس

من کرجم تحت نظر ابن سینا هستم اگه بگن میشه صبح زود راه بیفتم ظهر میرسم چون شوهرم سرکاره از قبل نگفتم بمونه واقعا نمیدونم چیکار کنم 

یه ماه دیگه هم باید صبر کنم بخاطر بی دقتیم 😔😔😔😔😔 میخواستم از ماه بعد اقدام کنم واسه بارداری&nbs ...

اشكالش چيه،وقت واسه بچه آوردن و سختي زياده لذت ببر از زندگي،الان من ٢ ماهه زايمان كردم يعني خودمو يادم رفته كلا

اشكالش چيه،وقت واسه بچه آوردن و سختي زياده لذت ببر از زندگي،الان من ٢ ماهه زايمان كردم يعني خودمو يا ...

واقعا.و اینک فکر میکنی ماه بعد اقدام کنی ماه بعدش بارداری؟امیدوارم خوش شانس باشی و در اولین اقدامت باردار شی

بنظرم ریسک نکن.چون ازمایش هورمونی گرونه.اگه بری و دکترت بگه نباید اونموقع میرفتی .... بذار ماه بعد. ...

آره میدونم گرونه قبلا دوبار آزمایش دادم چندماه پیش گفتن تیروئیدت کم کاره گفت زیاد نیست مرزه ولی دارو نداد منم ک رفتم تحت نظر ابن سینا دکتر اونجا دوباره برام آزمایش نوشت گفت ببینم چقد شده ک دارو بدم میترسم بیشتر شه و یه ماه هم باید باز صبر کنم 

واقعا.و اینک فکر میکنی ماه بعد اقدام کنی ماه بعدش بارداری؟امیدوارم خوش شانس باشی و در اولین اقدامت ب ...

منكه دقيقا همينطوري بودم،اقدام كردم ١٥ روز بعدشم بيبي چك مثبت شد 

اشكالش چيه،وقت واسه بچه آوردن و سختي زياده لذت ببر از زندگي،الان من ٢ ماهه زايمان كردم يعني خودمو يا ...

خدا نی نیتو حفظ کنه عزیزم من دوتا سقط داشتم خیلی بچه دوس دارم واسه همین یه ماهم برام زیاده 

2706