2726
عنوان

بعد از زايمانم شوهرم بهم بي توجه شده همه چيزش شده دخترمون

| مشاهده متن کامل بحث + 938 بازدید | 25 پست

کم کم درست میشه ،بیشتراز این وانمود نکن که از این قضیه ناراحتی حداقل جلوش خودتو حفظ کن نه اینکه دائم منت بکشی ،نه. منظورم اینه خودتو نبازوافسرده یه گوشه نشین

جلوش وانمود کن برات مهم نیست 

نشون بده واسه خودت ودر درون خودت خوشحالی آهنگ بذار خوب بخور خوب بپوش وخوب به خودت برس ، با بچه سخته اما تاجایی که میتونی اینکارو بکن 

با ورود بچه به بعضی خانواده ها این اتفاق میفته اما کم کم درست میشه ایشالله ، تا نفرسوم که بچه هست توجمع خانواده عادی بشه حدود دوسال میگذره

وقتی به بچه توجه میکنه حساسیت نشون نده و در عوص خوشحال باش که پدرش بهش توجه میکنه و سعی کن بیشتر کاری کنی که بهش توجه کنه مثلا یه سری کارای بچه رو بده شوهرت انجام بده اینجوری بهتر به نتبجه میرسی

به امید آرامش داشتن همه آدمهای دنیا

ای وای منم تو شرایط توام. همسرم خیلی ازم دور شده 

واقعا دیگه تحملشو ندارم. کم کم دارم ازش سرد میشم. بچه هم کل وقت ادمو میگیره و شده بهانه برای اقا

امیدی هست چون خدایی هست  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما چرا اينجوري شدين؟ انشالله خدا به زودي بهت يه ني ني خوشگل بده

ما هم قهر با مادر شوهر

و اينكه همسر من به شدت افسرده و بي حاله  و من رو كلافه كرده 

هر روزی که میگذره با خودت قرار میذاری انتظارت از آدما رو کم‌کم، کم کنی. میبینی افاقه نمیکنه آدما رو دونه‌دونه از زندگیت کم میکنی. و این چرخه اونقدر هست که بخودت میای و میبینی نه دیگه کسی هست و نه دیگه انتظاری.
شوهر منم همین شده بود ببین فقط خودت میتونی بسازیش از دست هیچکس کاری برنمیاد تو این مورد

چجوري آخههه؟ چند بار غير مستقيم رفتم سمتش ولي  انگار بيشتر ازم زده ميشه وقتي ميدونه دوست دارم بهم توجه كنه

2728
چجوري آخههه؟ چند بار غير مستقيم رفتم سمتش ولي  انگار بيشتر ازم زده ميشه وقتي ميدونه دوست دارم ب ...

جواب اینه ک نری سمتش 

کلابرات مهم نباشه

شوهرمنم اینطوری شده بود تاپیک زدم تو پربازدیدام بود تا جندروز پیش

ولی چند شبه درست شده چون بهش بی محلی مبکردم

ببین مردا عین ی بچه ن

یه بچه سرتقو تخسو چجوری ادب میکنی؟ 

تصور کن....

مگه چی میشد که بشه خدا جون....😔 
کم کم درست میشه ،بیشتراز این وانمود نکن که از این قضیه ناراحتی حداقل جلوش خودتو حفظ کن نه اینکه دائم ...

دقيقا همه ايناييو كه گفتي كردم اصلا پيشش بروز ندادم كه چقدر از اين مسئله ناراحتم بلكه يه جوريم رفتار كردم كه انگار منم نميخوام باهاش حرف بزنم مخصوصا بعد از اينكه دو بار خواستم درستش كنم ولي تمايل نشون نداد ديگه منم رفتم تو قيافه ولي از درون واقعا غصه ميخورم.