2703
2553

چهار ماهه زايمان كردم شوهرم قبلا خيليي نازمو ميكشيد و هوامو داشت اصلا تحمل ناراحتي منو نداشت ولي از وقتي دخترم اومد من روز به روز كمرنگ شدم مخصوصا يك ماه پيش هم با مادرش حرفم شد از اون موقع يك ماهه سمتم نيومده خيليييي سرد شده حتي بوس و بغل معمولي هم نداريم قبلنا وقتي ميومد خونه جلوي در حتما بغلم ميكرد و ميبوسيد، شبا قبل خواب بازم بغلم ميكرد و ميبوسيد و شب بخير ميگفت ولي تو اين يك ماه مخصوصا همه اينا تعطيل!! رابطه جنسي هم كه اصصصصلا. حرف زدنمونم فقط با اجبار و بيشتر در مورد كاراي دخترمه. خيليييي ناراحتم اصلا انتظارشو نداشتم اينجوري بشه! واقعا شكستم خورد شدم هر شب اشك ميريزم يكي دوبارم رفتم سمتش ميگه ميخوام يه مدت تو خودم باشم! چيكار كنم دارم دق ميكنم وضعيت روحيم اصلا خوب نيست اين چهار ماه دخترم همش مريض و بي قرار بوده افسرده شدم خستم كرده بعد زايمانم كم خوني گرفتم  تو اين وضعيت بد روحي و جسمي شوهرم پشتمو خالي كرده.بعضي وقتا فكراي بيخود مياد تو سرم ميگم دوست دارم به تلافي اين رفتاراش بهش خيانت كنم با يكي دوست بشم در حد تلفني ولي حتي از گفتنشم چندشم ميشه نميدونم چيكار كنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

هميشه منو عشقمو جونم و عزيزم صدا ميزد خيليي خيليي كم پيش ميومد اسممو بگه ولي الان فقط خيلي سرد اسممو خالي ميگه مثل دوتا غريبه ، حالم خيلي بده انگار از آسمون افتادم زمين تحمل اين رفتارا رو ندارم من خيلييي بهش وابسته بودم خيلييي نازمو ميكشيد و لوسم ميكرد الان واقعا احساس كمبود دارم

بگو پس من می رم خونه بابام تو تنها باش راحت باشی 

میشه واسه بر آورده حاجت دل شکسته ام سه تا صلوات هدیه کنید به مادر پهلو شکسته ی اهل بیت (ع) خانوم حضرت زهرا (س)😖,من حاجتمو از خانوم گرفتم🙌🙌🙌🙌😍اگه دوس داشتی همون سه تا صلوات وبرای سلامتی نی نی تو دلم به ایشون هدیه کن 😘انشالله که شمام حاجت روا بشی 💕💕💞💞💋💋💋

عزيزم ؟ شوهر كيلو چند؟؟؟؟ خوب ولش من يك مدت تو هم محل نده ببين چه سريع درست ميشه

چرا خيانت؟؟دختر به اون قشنگي وقتت رو بزار واسه اون حال كن

مرد ها احمقن افسردن 

يك مدت هم ميرن تو غار تنهايي بايد ولشون كني

با دخترت مشغول شو

حالا تو يك هدف داري من چي كه بچه ندارم و اينجوري شديم

چه كنم 

هر روزی که میگذره با خودت قرار میذاری انتظارت از آدما رو کم‌کم، کم کنی. میبینی افاقه نمیکنه آدما رو دونه‌دونه از زندگیت کم میکنی. و این چرخه اونقدر هست که بخودت میای و میبینی نه دیگه کسی هست و نه دیگه انتظاری.

هم شما الان افسرده هستی هم اینکه شاید چون با مادرش بحثت شده هم یکی از علت هاش باشه ....ولی توروخدا حرف خیانت و این چرت و پرت هارو نزن ...بعدم فکر قهر و اینچیزاهم نباش چون بدتر میکنه ماجرارو یه مدت به حال خودش رهاش کن

2714

با اينكه خوب ميدونه تقصير مامانش بوده باهام دعوا كرده و رفته پشت سرم كلي حرف گفته ولي از من ناراحته!! كلا وقتي با مامانش اكي باشم خوشحاله و خيلي دوستم داره وقتي با مامانش قهر باشم دنيا رو سرش خراب ميشه ميره تو خودش نميتونه دوستم داشته باشه 

عزيزم ؟ شوهر كيلو چند؟؟؟؟ خوب ولش من يك مدت تو هم محل نده ببين چه سريع درست ميشه چرا خيانت؟؟دختر به ...

منم بعد از اينكه يكي دوبار رفتم سمتشو واسم قيافه گرفت ديگه بهش محل نميدم ولي از اينكه اينجوري شديم دارم داغون ميشم خيلييي غصه ميخورم 

منم بعد از اينكه يكي دوبار رفتم سمتشو واسم قيافه گرفت ديگه بهش محل نميدم ولي از اينكه اينجوري شديم د ...

دقيقا مثل ما شدين منم داغون شدم و غصه ميخورم 

اما يك مدت بيخيالي جواب ميده مهم نباشه

درست ميشه 

به خدا شكر كن دختر رو داري من چي؟👊🏻😔

بيكارو تنها 

به خدا منم بچه دار بشم محل سگمً نميذارم 

هر روزی که میگذره با خودت قرار میذاری انتظارت از آدما رو کم‌کم، کم کنی. میبینی افاقه نمیکنه آدما رو دونه‌دونه از زندگیت کم میکنی. و این چرخه اونقدر هست که بخودت میای و میبینی نه دیگه کسی هست و نه دیگه انتظاری.
دقيقا مثل ما شدين منم داغون شدم و غصه ميخورم  اما يك مدت بيخيالي جواب ميده مهم نباشه درست ميش ...

شما چرا اينجوري شدين؟ انشالله خدا به زودي بهت يه ني ني خوشگل بده

2706