2733
2734
عنوان

خانمومانه

152 بازدید | 19 پست

امروز با شوهرم رفتم دکتر ،برای کمر دردش، جلسه دومش بود، متوجه شدم ک دکتر بهش داروی خارجی داد ولی چون گرون بود نخرید، استخرم باید هفته ای سه بار میرفت ولی ماهی سه بار رفت.، خیلی اسرار کرد ک تنها دکتر بره ولی بزور رفتم باهاش،. الان ک میبنم تو این ماه چقدر پول لباس و لوازم آرایش ،و ،،...... دادم ولی عزیز دلم بخاطر بی پولی نرفته داروهاشو بگیره دلم میخواد بمیرم.،

رفتم تو اتاق کلی گریه کردم ، اومد بهم گفت تموم زدگیم برای توئه.، انگار چنگ زد ب قلبم،.چقدر بی فکر بودم،   درد کمرو تحمل کرد تا ب من سختی نده،.   .چقدر بدم، چقدر بی انصافم. چقدر سنگدلم من  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکم حواست ب زندگیت و همه کست باشه

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
2731

ماهي رو هروقت از اب بگيري تازه س از الان به بعد اولويتتو بذار سلامتيش و قدرشو بدون تو اين زمونه كمتر كسي عست كه وفادار و از حودگذشتگي كنه واسه همسرش

همه چی میتونه بهتر بشه,فقط کافیه خودمون بخوایم
2738

از این به بعد حواست جمع باشه 

عشقتون پایدارگلم😍

خدایا بیا نزدیکتر حالا میخوام بیام تو آغوشت بخوابم👼ولی لطفا زود بیدارم نکن میخوام  توآغوشت آروم بشم😍😘خدایابهم آرامش بده
2706