2726

منم خیلی دنبال اسمم باردار نیستما واسه بعد ولی هیچ اسمی به دلم‌نمیشینه البته یه اسم خوشم اومد که فامیلای همسرم گذاشتن رو بچشون (معراج)

شاید زندگیم یه فرمولی داره که ما نمیدونیم😊🙃🔣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بايد چندتا انتخاب كني بعد از بين اونا راي گيري كن يابزار لاي قرآن

تا قبل از بارداری،همه اسما به نظرم قشنگ بودن،ولی حالا که میخوام واسه بچه م بذارم نمیتونم انتخاب کنم،تنها اسمی که خوشم میاد رهام هست که ممکنه همسرم خوشش نیاد،هنوز نگفتم بهش.اما اگه بگه نه ،دیگه اسم دیگه ای ندارم پیشنهاد بدم

بن بست دلم را تو فقط عابر باش
2728

هیرسا

هیراد

آراد

مارتیا

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
تا قبل از بارداری،همه اسما به نظرم قشنگ بودن،ولی حالا که میخوام واسه بچه م بذارم نمیتونم انتخاب کنم، ...

ماهم اين معضل رو داشتيم من يه ليست نوشتم اينايي كه به دلم بودن بعد باشوهرم باهم رو يكيش توافق كرديم

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم