2737
2734

بچه ها سلام بچم اسهال استفراع داره یک سالشه بردمش دکترش براش شربت اندامین برای حالت تهوعش داد . او ار اس و یه کپسول جدا هم برای اسهالش داد که باید قاطی ماست یا دوع کنم ولی باز امروز استفراع کرد و هنوزم اسهال داره مامانا هرکی تجربه داره میشه به منم کمک کنید دم کرده نعناع خوبه تا حالا دادین￷?￶￵ یا چی واسه اسهال استفراع خیلی خوبه که راضی بودین واسه بچه هاتون؟ چون دکترش گفت عرق نعناع  هم خوبه تو دوعش قاطی کنم وای من خواستم دم کرده شو بدم شماها تجربیاتتونو بگید دارم دیوونه میشم ممنونم ازتون😥🙏

زندگی کوتاه تر از اونه که بخوای خودتو ندید بگیری..😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر من ٦ماهشه إسهال شديد داشت  دكتر بردم شيرخشك خاص داد دارو داد  اصلا فايده نداشت بهش ...

اره دکتر به جز این داروها که گفتم براش شیر خشک نان ا ال ۱۱۰ هم گرفتم سرلاک برنج چیه اخه پسرم خیلی کم اشتها شده کته ماست میدم نمیخوره میریزه بیرون

2731
اره دکتر به جز این داروها که گفتم براش شیر خشک نان ا ال ۱۱۰ هم گرفتم سرلاک برنج چیه اخه پسرم خیلی کم ...

رو پسر من سرلاك جواب داد 

خيلي خوب بود

مال پسر من طوري بود اسهالش كه تو يروز١٢تا ماي بيبي استفاده ميكردم

عشق من امير سام مامانشه☺️😍😘
رو پسر من سرلاك جواب داد  خيلي خوب بود مال پسر من طوري بود اسهالش كه تو يروز١٢تا ماي بيبي است ...

وای اره دست رو دلم نزار سرلاک ازین اماده ها دیگه؟

2738
همون.کپسوله احتمالا پروبیوتیکه عالیه برای اسهال.اونو باماست یا دوغ قاطی کن اگ نمیخوره با قزره چکون ب ...

اونو بهش میدم از دیشب تا حالا معذرت میخوام مقدارش  کم شده وللی هنوز هی  اسهاله

توماست نعناهم بریز.مگرام نباش دکروری طول میکشه تاخوب شه.فقط مایعات زباد بده.او آر اس هم که بد مزس بر ...

او ار اسو خیلی جالبه میخوره چون روش نوشته با طعم گیلاسولی به عذا به کته ماست هویج پخته لب نمیزنه 😐فقط دوست داره یا شیر  بخوره یا دوع یا  او را اس کلا مایعات میخوره اینجوری احساس میکنم بدتر میشه اسهالش

اونو بهش میدم از دیشب تا حالا معذرت میخوام مقدارش  کم شده وللی هنوز هی  اسهاله

خوب همونو ادامه بده نگران مباش.گاهی ویروسهت از طریق اسهال دفع میشن.موز هم اگر بخوره عالیه.بره استفراغم آب سیب کم گم با قطره چکون بده.قطره چکون بزرگ از داروخانه بگیر

خوب همونو ادامه بده نگران مباش.گاهی ویروسهت از طریق اسهال دفع میشن.موز هم اگر بخوره عالیه.بره استفرا ...

اب سیب ؟سیب سبز شنیدم بهتره چه سیبی سبز قرمز زرد؟

2706