2737
2734
عنوان

کیا ب قانون جذب اعتقاددارن

892 بازدید | 14 پست

من یبارسقط داشتم خیلی افسرده شدم بعدازاون خواب دوقلومیدیدم همش میگفتم خدایا بمن دوقلوبده بدون هیچ دارویی ..دوقلو باردارشدم هنوز خودم وشوهرم توشوکیم وچیزهای دیگه ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره اعتقاددارم ب جذب .

مخصوصا درمورد زیبایی واقعا قانون جذب شاهکاره

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
2728
2738

سلام ولی برای من را که دوقلوهام گرفت دختر هم بودن منم عاشق دختر چه تصوراتی داشتم باهاشون و حتی اسم هم داشتن  قبل از اونا هم یک سقط تو ماه دوم داشتم سومین بارداری ام که همین  پسرم هست و هفت سالشه  که اختلال اوتیسم داره کلا تو قسمت بچه یک کم جاده زندگی با من سر بالایی داشته و داره خلاصه این قانون جذب یک کم تیرش خطا رفت حداقل برای من 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
مثلا چی

تو کلاسمون ی دختر بود واقعا عادی بود قیافش.شایدم اصلا تو سلیقه خیلیا نبود.اماانقد اعتماد بنفس داشت..

همش مثلا میگفت دیشب فلان مهمونی بودم گفتن چقدر دلنشینه .یا فلان پسر خاطر خواهمه میگه قیافت اینطوریه ،اونطوریه ..

خلاصه همیشه جذب داشت.گاهی من میگفتم وا این چقدر جذب میخواد بکنه انرژی هارو 😐

اما باورت نمیشه ی بار ی دبیر تازه واردداشتیم داشت حاضر غایب میکرد اسن اونو ک اورد  اون رفته بود دفتر نبودهمه گفتن خانم تودفتره خوشگله کلاسمونه(ن ب شوخیا)کلا ازون ب بعد انگار ملکه زیبایی کلاسمون شده بود 😂

منم کم کم نظر عوض شد و فک میکنم واقعا خوشگله😄😄😄😄

حتی براخودمم پیش اومده .

تو ی دفتر نوشتم ک سر این ماه ک ی مهمونیه بزرگ داریم من بین همشون میدرخشم و میشم سوگلی مجلس😎😃

البته این شد و بعد مهمونی ام تازه دختر داییم میگفت فلانیا میگفتن دخترعمت جقد خوشگله شبیه مدلاس 😎😂

البته کلا زشت نیستما خوبم 😉😐😀ولی خب باانرژی و جذب مثبت میشه ک ادم بهترین شه😍

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
منم.خیلی چیزا خواستم و بهش رسیدم.یه دفتر ارزوها دارم که کلی عکس ارزوهامو توش چسبوندم

بگو چکارکنم ک ب خواسته هام برسم؟

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد

واقعیت داره منم چند بار امتحان کردم البته تو چیزای کوچیک باید حست خیلی خوب باشه احساس خیلی مهمه و روی انرژی اثر می ذاره برای همین آدمهای بی خیال و به قولی علی بی غم همیشه خوش شانس تر می شن

بگو چکارکنم ک ب خواسته هام برسم؟

هرچیزیو که میخوام حتی کوچیک مثه صندل،عکسشو میچسبونم تو دفترم.بعد یه جمله دربارش که بهم انرژی بده درست میکنم و مدام تکرار میکنم.بعدم میگم خدایا اگه قراره مال من بشه زودتر بهم برسونش و بعدم شکر میکنم بخاطر دادنش.کتاب 4اثر از فلورانس اسکاول شین ترجمه گیتی خوشدل رو بخون.خبگیلی کمکت میکنه

من همین یه دونه ام!
هرچیزیو که میخوام حتی کوچیک مثه صندل،عکسشو میچسبونم تو دفترم.بعد یه جمله دربارش که بهم انرژی بده درس ...

من تقریبا ی هفتست هی احساس میکنم یطوری میشه ک ب پول میرسم هی خودمو تو ی اتاق خیلی خوشگل رو تخت تصور میکنم .وقتی شبا میخوام بخوابم فک میکنم تو اون اتاق . چشام بسته و کلا انگار تو اتاقم. دست خودمم نیست.فکرکردن بهش حالمو خوب میکنه.انگار شده جزئی از وجودم

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2706