2410
2553
عنوان

میشه درمورد بچه دوم راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1190 بازدید | 112 پست
بله بچه را برای دل  خودش میخواد.دختر و پسرش فرقی نداره فقط بچه میخواد که باهاش بازی کنه....بادخ ...

پس مخفیانه جلوگیری کن ، برای اینکه عذاب وجدان نگیری به خودت بگو که شرایط زندگی من اینطوریه + اوضاع اقتصادی و دیگه بهش فکر نکن 

باردار نیستم تیکر تولدمه   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اینقدر تو گوشم خوندن که مدیون میشی و بهونه دست مرد نده دچار عذاب وجدان شده بودم..........ممنون از هم ...

ب اینایی ک تو گوشت میخونن

بگو وقتی من بچه اولمو دست تنها بزرگ کردم

شما یا شوهرم کجا بودین

چطور همسرت مدیون شما نیس ک ب تنهایی بچه بزرگ کردی

کلا ب حرف دلت گوش کن ک ب صلاحته 

ن حرف مردم ک باد هواس

عشقای قبل از تو سوء تفاهم بود
2456
ب اینایی ک تو گوشت میخونن بگو وقتی من بچه اولمو دست تنها بزرگ کردم شما یا شوهرم کجا بودین چطور هم ...

بله مردم فقط یه حرفی میزنن و اعصاب خورد میکن و میرن.....حرف لق لقه دهنشونه.......

مامان ترنم سابق......عضویت 1378
بله بچه را برای دل  خودش میخواد.دختر و پسرش فرقی نداره فقط بچه میخواد که باهاش بازی کنه....بادخ ...

وااي عزيزم پسرمنم ده سالشه ، هيچ وقت با خودش همراهش نكرد ، بعد ده سال ، امسال بعهده گرفته صبحها ببردش مدرسه. 

هر وقت پسرم گفت بابا كجا ميري ، منم ميبري گفت نه ! اينقد دلم به حال پسرم ميسوزه ، ولي پسر دوممو همينطوري ميخواد. خيلي وقتها با خودش ميبردش . من خودم انگيزه زيادي داشتم براي بار دوم وگرنه هيچ وقت براش باردار نميشدم دوباره . بعضي وقتها زندگيها تغيير ميكنه اونم شانسه . آدم نميدونه چه اتفاقي قراره بيفته... 

وااي عزيزم پسرمنم ده سالشه ، هيچ وقت با خودش همراهش نكرد ، بعد ده سال ، امسال بعهده گرفته صبحها ببرد ...

خداراشکر که با بچه دومتون خوبه.......ولی من میترسم که بچه دوم هم همه سختیهاش مال من باشه که طبیعتا هست......شما چون خودت میخواستی برات راحت تر بوده

مامان ترنم سابق......عضویت 1378
2714

بچه ها ده تا هم که باشن تا وقتی که ازدواج نکردن برای هم خوبن و بعد از هم جدا میشن    و خوشیهاشون برای خودشونه و غصه و گزفتاریهاشون برای پدرو مادر و خواهر و برادر      یه دونه بچه که باهاش دوست باشی و تااخر بتونی حمایت کنی خیلی بهتره     شماهم حق داری اززندگیت استفاده کنی و الان که بچتون بزرگ شده میتونید ارامش داشته باشید و نفسی بکشید    تازه بخوای بچه داربشی که همه ی زندگیت به بچه داری و سروسامان دادن بچه ها میگذره        من خودم یه بچه دارم و خانواده ی شوهرم خیلی اصرار میکردن که یکی دیگه بیار    ولی الان میگن خوب کردی نیاوردی   

2706