2726
عنوان

میشه درمورد بچه دوم راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1191 بازدید | 112 پست
برو مشاور .... دلیل ترسهات شاید بیهوده باشه شاید تصویر ذهنی ت از شوهرت مال زمانیه که افسرده بودی ...

خیلی اذیتم کرد............توی یه مقطعی کارهای انجام داد که خیلی دلمو شکوند.........

مامان ترنم سابق......عضویت 1378
الان میگه بیاری کمکت میکنم و هزینه هاشم از صفر تاصد پای خودم.............ولی من از بارداری توی این س ...

نه نیار اشتباهه

همون یکی بسه

دخترک خنده کنان گفت که چیست...راز این حلقه زر...راز این حلقه که انگشت مرا... اینچنین تنگ گرفته است به بر...راز این حلقه که در چهره او...اینهمه تابش و رخشندگی است...مرد حیران شد و گفت... حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است...همه گفتند:مبارک باشد...دخترک گفت:دریغا که مرا...باز در معنی آن شک باشد... سالها رفت و شبی...زنی افسرده نظر کرد برآن حلقه زر...دید در نقش فروزنده او... روزهایی که به امید وفای شوهر...به هدر رفته هدر....زن..... پریشان شد و نالید که وای...وای این حلقه که در چهره او...باز هم تابش و رخشندگی است... حلقه بردگی و بندگی است...فروغ فرخزاد.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو مزه میده اما خرج هم داره...  ممکنه حتی الان بگه خرجشو میدم، گریه کرد شب تا صبح مراقبش هستم ...

به خدا دوسال قبل رفتم دکتر زنان تا خونه بی اختیار اشک ریختم........جنس حرفامو فقط یه زن میفهمه............شوهرم میگه ادا درمیاری........

ممنون عزیزم..........تنها چیزی که منو هل میده به سمت بچه دوم تنهایی دخترمه که بااین حرفت آرومم کردی. ...

سن مهم نیست فاصله سنی بچه هات هم مهم نیست  هر فاصله سنی یک خوبی داره یک بدی ولی کلا با شرایط سختی که شما داشتی به نظر من زیاد عقلانی نیست دخترت میتونه دوستان خوبی پیدا کنه در اینده بازم من دخالت نمیکنم و در اخر خودت باید تصمیم بگیری

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2728

به نظر من کاملا به عین موضوع فکر گن,چون واقعا بچه داری اعصاب و روان سالم می خواد,بچه یه ی خواد,مردها چی حالیشونه,ببینم یه شب بیدار میمونه برای گریه یچه,عاقلانه تصمسم بگیر نه احساسی,در ضمن قرص ال دی عوارض بدی داره,بعدها خودش را نشان میده,

راستش سن اصلا مهم نیست عزیزم خواهرشوهرای من الان تو سنای ۴۰ و ۴۳ باردارن با هم بچه دومشونم هست😐😐😐ولی بچه رو دو طرف باید بخوان وقتی شما میلی نداری مجبورم‌نیستی بیاری چون واقعا بارداری و شیردهی تنها برای مادره مرد هیچ کاری نمیتونه درین زمینه انجام بده مگه اینکه کتبی ازش ضمانت کمک همه جانبه بگیری اونم محضری😁😉

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
سن مهم نیست فاصله سنی بچه هات هم مهم نیست  هر فاصله سنی یک خوبی داره یک بدی ولی کلا با شرایط سخ ...

بله حرف شما کاملا درسته...من خودم نمیتونم با شرایط کنار بیام.......از بارداری از سونو.از غربالگری میترسم........فقط اشک میریزم وقتی یادش میافتم.......کسی را هم ندارم که کمکم باشه....خانوادم شهرستانن

یه دوست بهم گفت قایمکی جلوگیری کنی مدیونش میشی....من درکش نکردم...........چرا باید مدیونش بشم؟...... ...

ببین دوست من مدیون شدن نداره ی بچه بیاد و با روح خراب و جسم خسته بخوای بزرگیش کنی درسته؟ فقط بخاطر اینکه شاید همسرت تو سرش رویای پسر داشتن داره؟ یا دلش میخواد 2تابچه داشته باشه؟ 

من واقعا این چیزا رو درک نمیکنم، اگه شوهرت ادمیه ک همه چیز رو از چشم شما میبینه شما جلوگیری کن ولی بهش نگو یا اینکه برو تمام ازمایشات رو انجام بده و ب پزشک نشون بده شاید با شرایط شما بارداری امکان نداشته باشه. 

چرا قرص میخوری خودتو نابود میکنی؟iud بذار

بله حرف شما کاملا درسته...من خودم نمیتونم با شرایط کنار بیام.......از بارداری از سونو.از غربالگری می ...

شغلت چیه

اصلا باردار نشو این توصیه من

دخترک خنده کنان گفت که چیست...راز این حلقه زر...راز این حلقه که انگشت مرا... اینچنین تنگ گرفته است به بر...راز این حلقه که در چهره او...اینهمه تابش و رخشندگی است...مرد حیران شد و گفت... حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است...همه گفتند:مبارک باشد...دخترک گفت:دریغا که مرا...باز در معنی آن شک باشد... سالها رفت و شبی...زنی افسرده نظر کرد برآن حلقه زر...دید در نقش فروزنده او... روزهایی که به امید وفای شوهر...به هدر رفته هدر....زن..... پریشان شد و نالید که وای...وای این حلقه که در چهره او...باز هم تابش و رخشندگی است... حلقه بردگی و بندگی است...فروغ فرخزاد.....

من با برادر کوچیکم 9 سال فاصله داریم تا وقتی ایران بود واقعا با هم خوب بودیم با برادر بزرگم هم دو سال فاصله دارم با اون که کلا همبازی بودم ولی کلا میخوام بگم فاصله سنی زیاد مهم نیست هر کدام معایب و مزایا خودش داره سن خودت هم اگه خودت تقویت کنی به خودت برسی واقعا سنی نیست ولی مسئله دست تنها بودن شماس مسئله درک نشدن از طرف همسرته 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
راستش سن اصلا مهم نیست عزیزم خواهرشوهرای من الان تو سنای ۴۰ و ۴۳ باردارن با هم بچه دومشونم هست😐😐😐 ...

همه بهم عذاب وجدام میدن............میگن بهونه دست مرد نده.....میگن ناشکری نکن............میگن یواشکی جلوگیری نکن...........مگه من نبید سختیهای بارداریشو بکشم؟............یعنی من حق انتخاب ندارم؟...........منم میدونم دخترم در آینده تنهاس...........ولی همه وقتمو براش میزارم.......

خیلی اذیتم کرد............توی یه مقطعی کارهای انجام داد که خیلی دلمو شکوند.........

شرایط خاله من انقد بد بود ک حتی ویار داشت شوهرش براش نمی‌خرید بعدا با شوهرش صحبت کرد و واقعا از ناراحتی هاش گفت شوهرش هم تو بچه دوم خدا رو شکر جبران کرد

نی نی مامان دوست دارم تو بهترین هدیه خدایی. خدایا مواظبش باش
2706