2726
عنوان

میشه درمورد بچه دوم راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1191 بازدید | 112 پست

برو مشاور ....

دلیل ترسهات شاید بیهوده باشه

شاید تصویر ذهنی ت از شوهرت مال زمانیه که افسرده بودی

شوهری که بچه میخواد احتمالا زندگیشو دوس داره و واسش تلاش میکنه. ...

از مشاور کمک بگیر

Que sera, sera whatever will be, will be , the future's not ours to see

دخترت نه سالشه واسه بچه دوم میتونه کمکت کنه ولی بنظرم نیار چون اونم مثل تک بچه بزرگ میشه الان دخترت به رسیدگی بیشتر نیاز داره نوجوونه یه دختره باهات مثل دوست میشه از تنهایی و آیندش نترس هممون تنهاییم من خودم دوتا بچه دارم فاصلشون دوساله خودمم خواستم ولی اگه چهارسالش میشد و بچه نمیاوردم دیگه کلا قیدشو میزدم بخاطر همبازی شدن فقط آوردم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بهش بگو اگه قراره بازم بی مسئولیت بودنت رو نشون بدی و تنهام بذاری نمیخوام!  در کل که با وجود ت ...

والله خودش میگه مثل سابق نیستم.میگه بچه الان مزه میده............اون فقط دنبال مزه بچه است....بدبختیش مال منه

مامان ترنم سابق......عضویت 1378
2728
یعنی شما حق را به من میدی؟

منم بچه دوم نمیخواستم به اصرار شوهرم بچه دوم اوردم تو بارداریم افسردگی شدید گرفتم چون بعد از زایمان اولم افسردگی گرفتم

وزن اولیه ۷۶ وزن الان ۶۵.۵ وزن هدف ۶۰
دخترت نه سالشه واسه بچه دوم میتونه کمکت کنه ولی بنظرم نیار چون اونم مثل تک بچه بزرگ میشه الان دخترت ...

ممنون عزیزم..........تنها چیزی که منو هل میده به سمت بچه دوم تنهایی دخترمه که بااین حرفت آرومم کردی..........مرسی عزیزم...........منم تو این شهر تنهام ......

مامان ترنم سابق......عضویت 1378
الان میگه بیاری کمکت میکنم و هزینه هاشم از صفر تاصد پای خودم.............ولی من از بارداری توی این س ...

خاله منم اصلا شوهرش تو بچه اولش کمک نکرد ولی دومی حتی پوشکش هم شوهرش عوض میکنه به نظرم خاطره بدت رو بذار کنار و بیار تازه الان دخترت هم میتونه کمکت باشه خیلی ها تو بچه دوم طعم بچه دار شدنو می‌فهمن چون اولی پر استرسه

نی نی مامان دوست دارم تو بهترین هدیه خدایی. خدایا مواظبش باش

عزیز دلم با این شرایط نه  ولی بازم باید خودت و همسرت با هم حرف بزنید و هم را یک جوری قانع کنید من که کلا دیگه تمام کردم بحث بچه را البته مورد من متفاوته من دو بارداری ناموفق داشتم اولی تو ماه دوم افتاد دومی دوقلو بودن تو ماه 6 زایمان جنین های مرده کردم و سومی الان اختلال اوتیسم داره این از شرایط من ........

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

منم بعد ده سال باردار شدم یه دختر 10ساله دارم به اصرار شوهرم باردار شدم ولی الان خوشحالم چون دخترم خیلی خوشحاله و شاید بعد از چند سال پشیمون میشدم و مطممئنم باشوهرم مشکل پیدا میکردم .

وشبی هست که نباشد پس از آن فردایی. 
ممنون عزیزم..........تنها چیزی که منو هل میده به سمت بچه دوم تنهایی دخترمه که بااین حرفت آرومم کردی. ...

دیگه فایده نداره واسه دخترت هر کدوم دنیای متفاوت دارن نه سال کم نیس دقیقا خواهرزاده های من اینجورن اصلا باهم خوب نیستن 

والله خودش میگه مثل سابق نیستم.میگه بچه الان مزه میده............اون فقط دنبال مزه بچه است....بدبختی ...

بگو مزه میده اما خرج هم داره...  ممکنه حتی الان بگه خرجشو میدم، گریه کرد شب تا صبح مراقبش هستم و...  اما اعتماد نکن😑

ازش سفته بگیر

تازه از شیر دادن خوشت نمیاد میتونی شیربها بگیری یا شیرخشک بدی!  تو قانون هم وظیفه زن نیست شیر دادن به بچه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2706