2726

بنده کارم هاشور وبلیدینک ابروعه

به سبک فیبروز خواستین در خدمتم

آموزش و خدمات بلیدینگ وهاشور به روش فیبروز بابهترین رنگای اورجینال امریکایی کاشت و اکشتنشن مژه تخفیف ویژه برای نی نی سایتی های عزیز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من از رنگ و مواد امریکایی و شناسنامه داراستفاده میکنم

هم خیال خودم راحته هم مشتری

موقع کار کردن تم نشون مشتری میدم تا آشنا بشه به رنگی که قراره بره تو پوستش

آموزش و خدمات بلیدینگ وهاشور به روش فیبروز بابهترین رنگای اورجینال امریکایی کاشت و اکشتنشن مژه تخفیف ویژه برای نی نی سایتی های عزیز
عکس ابروتو بزار ببینم اصلا نیاز هس 

ابروی من افتضاحه چون خیلی پایینه از اون قیافه هایی شدم که غمگین به نظر میرسم همیشه ..الان میزارم 

مطمینم معجزه خدا نزدیکه ناامید نمیشم    میشه یه صلوات واسه حاجت دلم بفرستی ؟؟ممنونم
نمونه بزار کدوم شهری

تهرانم عزیزم

تو تل پیام بدین هم عضو گ ر.  و. ه.  آموزشی بشین هم نمونه بدم

@Nik_tt

ابروی من افتضاحه چون خیلی پایینه از اون قیافه هایی شدم که غمگین به نظر میرسم همیشه ..الان میزارم&nbs ...

میشه با روشهای جدید اصلاحش کرد

عزیزم یه سوال: میشه روی ابرویی که تتو هست و کم رنگ شده هاشور زد؟

عکس بدین ببینم 

@Nik_tt

2706