2726

الان دارم غذا میخورما ولی  هم فست فود میخاد 😢😢😢😢 هم کللیی غذاای دیگه 

همین الان دلت هوس چی‌ کرده

من جوجه کباب

پیتزا

اسنک

و.....

۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰

مثل منی شوهرم دعوام میکنه عاشق پیتزا باچیزبرگر با سشیب زمینی باقاچر پنیر😭😭شوهرم ههی میزنه توسرم همه پولامیره براشکم تو

برای سلامتی پسرم ی صلوات میفرسین😍ممنون میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اش دوغ خوشمزه

من نخوردم تابحال

۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰
مثل منی شوهرم دعوام میکنه عاشق پیتزا باچیزبرگر با سشیب زمینی باقاچر پنیر😭😭شوهرم ههی میزنه توسرم هم ...

ادم غذا نخوره میمیره کهه حالا ما تپلا یکم بیشتر میخوریم 😁😁😁

😞😞واقعامعتاداین. فسفودشدم ازبچگی مامانم توهفته 3بار برانپیتزا میخرد الانم 20سالمه ازدواج کردم بازم میخام ولی شوهرم میگه ماهی یبار 

برای سلامتی پسرم ی صلوات میفرسین😍ممنون میشم

دلم چیزبرگر دو پنیره میخاد با قاااارچ و سس مخصوص چیلی

بالخره منم تصمیم به کاهش وزن گرفتم 🍟😍😂         يعني اون شنبه اي که منتظرش بودم رسید 😂😜         در تاریخِ1401/11/17  87کیلوگرم🙄                هدف اول:(در تاریخ 1401/12/19به هدف اول رسیدم🤩) 80کیلوگرم🔑🔓هدف دوم: 75کیلوگرم🔒هدف آخرم در تیرماه 1402  60کیلوگرم ناقابل 😎   وزن فعلی 78کیلوگرم😅
😞😞واقعامعتاداین. فسفودشدم ازبچگی مامانم توهفته 3بار برانپیتزا میخرد الانم 20سالمه ازدواج کردم بازم ...

ماهی یباااار 😭😭😭😭😭😭😭😭

2706