2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون قفل نیستا!!

الان پست گذاشتم قفل مگر دوباره بازش کرده باشه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2731

باز بیشعور تر از اون کسی هستش که تاپیک میزنه و کامنت های بقیه رو حتی لایک نمیکنه که بفهمی  سه ساعت راهنمایی کردی حداقل طرف خونده!!!!

پانداتون رو در راه رسیدن به سلطنت قطع دسترسی کردن!!!!  

من که نمیدونم موضوع چی بوده اما من باشم میکنم.چون وقتی بحث منحرف میشه..فرداش که میای مینویسه کاربری اتون تعلیق شده.

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2738

راس میگه استارتر خیلی بده.منم بارها شده یه تومار نوشتم یهو دیدم قفل شده 

همیشه برنده بودن به نفعت نیست یه وقتا باید بکشی کنار و ببازی...مثل اسپرم برنده بودن که نتیجش شد زندگی تو ایران 😔💔
😐 اتفاقا منم صب تاپیکمو یهویی قفل کردم چون داشت توهین میشد دیگه

عزیزم قبلش بگو من تاپیک و قفل میکنم🌹

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706