2726
عنوان

بیاین لطفا😳

125 بازدید | 21 پست

سلام بچه ها شوهرم تب داره و گلو درد میشه بگین چیکار کنم یکم بهتر شه بعداز ناهار باید بره سرکار و دکتر هم نمیاد میگه بخوابم بهتر میشم میشه اگه کسی میدونه بهم بگه چجوری تبش رو بیارم پایین

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پیاز را آب پز کن هم بخور بده هم بده بخوره شنگول میره سرکار

واقعا؟

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕

بهش شیر گرم با عسل بده. برای گلو درد. استامینوفن هم برای تب.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
کدیین بده زود میاد پایین پاشو بذار‌تو اب ولرم سرشم دستمال بذار زودی خوب میشه

دادم.دستمال هم گذاشتم

سوپ داغ 

شیر داغ 

شلغم 

.

.

.

باید درمان خونگی کنی اگه دکتر نمیره. اگه تب داره باید قرص استامینوفن بخوره و آنتی بیوتیک از داروخانه بگیره بخوره 

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤
یه سوپ دآغ هم با اب قلم بپز براش آب پرتقال و نارنگی بگیر

آب قلم ندارم.الان آب پرتقال میدم گلوش هم درد میکنه عیبی نداره؟

عفونت گلوش باعث تبش شده باید آنتی بیوتیک بخوره   اموکسی سیلین ۵۰۰بده هر ۸ساعت

ی دونه خورده

2706