2733
2739

سلام 

اگه خدا بخواد قرار ۲ ماه دیگه بیایم ایران برای مسافرت..

امشب داشتم با خواهرشوهرم تلفنی حرف میزدم .. حرف سوغاتی شد ‌. گفت نمیخواد زیاد خودت رو به زحمت بندازی.. بعدش 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 

خووب

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود

بعدش من گفتم اگه چیزی دوست دارید بگید .. اونم نامردی نکرد گفت من کرم دور چشم و سفت کننده لیراک میخوام  

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بعدش من گفتم اگه چیزی دوست دارید بگید .. اونم نامردی نکرد گفت من کرم دور چشم و سفت کننده لیراک میخوا ...

بخر خواهرشوهره یه باریه چیز خواسته 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

خوب طفلک اینجا همه چیز گرونه و تقلبی باز خوبه گوشی اپل و ادکلن مارک نخولسته 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
بعدش من گفتم اگه چیزی دوست دارید بگید .. اونم نامردی نکرد گفت من کرم دور چشم و سفت کننده لیراک میخوا ...

بگو نبود اصلشو پیدا نکردم. جاش یچیز دیگ خریدم.. یایدونه فیک بخر تموم شه بره از کجا میفهمه

رفتم فروشگاه نگاه کردم هر کرمش تقریبا ۵۰ یورو یا بیشتر میشه .. چطوری بگم که نمیتونم اینطوری برای یه نفر فقط هزینه کنم ؟

2738
رفتم فروشگاه نگاه کردم هر کردمش تقریبا ۵۰ یورو یا بیشتر میشه .. چطوری بگم که نمیتونم اینطوری برای یه ...

بهش بگو قیمتو شاید خودش هزینه بده 

بگو نبود اصلشو پیدا نکردم. جاش یچیز دیگ خریدم.. یایدونه فیک بخر تموم شه بره از کجا میفهمه

انسانیت چی میشه این وسط؟

اگه بخواد فیک بخره 😑😑

دعاکنید‌مشکلمون‌حل‌شه‌تا‌بتونیم‌زندگیمونو‌شروع‌کنیم 🙏💙
بهش بگو قیمتو شاید خودش هزینه بده 

یعنی زنگ بزنم بگم رفتم نگاه کردم این قیمت بود.. میخوای یا نه ؟ 

زشت نیست؟؟ 

رفتم فروشگاه نگاه کردم هر کرمش تقریبا ۵۰ یورو یا بیشتر میشه .. چطوری بگم که نمیتونم اینطوری برای یه ...

بنظرم بهش بگو

بگو ۵۰ یورو میشه 

و نمی‌ارزه واقعا این قیمت

بگی ۵۰ یورو 

میگه نخر

دعاکنید‌مشکلمون‌حل‌شه‌تا‌بتونیم‌زندگیمونو‌شروع‌کنیم 🙏💙
یعنی زنگ بزنم بگم رفتم نگاه کردم این قیمت بود.. میخوای یا نه ؟  زشت نیست؟؟

نه چه زشتی دستتم درد. نکنه اصلش تو ایران نیست احتمالا با خریدش یه سری اشانتیونم میگیری براش ببر از خداش باشع 

2706