2737
2734
عنوان

چکار کنم چاق شم

272 بازدید | 36 پست

سلام دوستان من دوست دارم صورتم و اندامم پر بشه البته زیاد لاغر نیستم قدم ۱۶۴ وزنمم ۵۹ کیلوه البته صورتم استخوانیه خیییییلی دوست دارم حدود ۱۰ کیلو وزنم بره بالا مدتیه از جنسینگ استفاده میکنم در حد یه هفته خدایش خیلی راضیم صورتم تپل شده بدنمم پر شده الان خیلی خودمو دوست دارم و از خودم خیلی راضیم ازین میترسم برگشت پذیر باشه دوباره لاغر شم شما چه راهکاری پیشنهاد میکنید متشکرم ازتون

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خودت و ببند ب سيب زميني و چاق كننده ها

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍
2738
خیلی کم اشتهام فقط با داروی اشتها میل به غذا دارم واقعا خیلی درگیر این چاقی شدم نمیدونم چکار کنم

😐خوش بحالت

بااینکہ داستانـ منوبَدنوشتی ولی توهنوزم خدای خوب منی💔
چه نوع جنسینگی گرفتی؟،روزی چندتا میخوری؟؟

قرص طلاییش فکر کنم خیلی بهتر باشه ماله من سفیده طعم پرتقال داره نیم ساعت قبل از نهار و شام خدایش خوبه اگه برگشت پذیر نباشه

اللهم صلی علی محمد و آل محمد
2706