2726
عنوان

خانومهای چادری شیک پوش

961 بازدید | 45 پست

دوستان سلام.من امسال بخاطر 2تا بچه کوچیک عید مجبورم چادر دوخته بخرم که سر کنم.تا قبل این چادر مشکی ساده سرم میکردم که امسال بنابر شرایط مجیورم چادر دوخته شده بخرم.حالا  نمیدونم چه مدل چادر بگیرم که هم شیک باشه و هم به تیپ زنانه مثلا کفش پاشنه دار و مانتو مجلسی بیاد.کسی اگه اسم چادر خاصی که این شرایطو داشته باشه بگه یا اگه عکسی دارین از مدلش یا پیجی رو بلدین ادرس بدین لطفا.اصلا چادر جلو بسته بگیرم یا جلو باز؟کدوم شیک تره؟یه چادری بگین که به تیپ زنانه و مجلسی بیاد.ممنون

در کلاس زندگی درسها گونه گونه است/درس دست یافتن به آب و نان/درس زیستن کنار این و آن/درس مهر،درس قهر،درس آشنا شدن،درس با سرشک غم ز هم جدا شدن/در کنار این معلمها و درسها/در کنار نمره های بیست و نمره های صفر/یک معلم بزرگ نیز،در کلاس هست و در کلاس نیست/نام اوست"مرگ"و آنچه او درس میدهد"زندگیست"فریدون مشیری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عکس ندارین؟نمیخوام قسمتی که سر میکنم مث این چادر عربی ها کشیده بشه تا سر شونم!نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه!

در کلاس زندگی درسها گونه گونه است/درس دست یافتن به آب و نان/درس زیستن کنار این و آن/درس مهر،درس قهر،درس آشنا شدن،درس با سرشک غم ز هم جدا شدن/در کنار این معلمها و درسها/در کنار نمره های بیست و نمره های صفر/یک معلم بزرگ نیز،در کلاس هست و در کلاس نیست/نام اوست"مرگ"و آنچه او درس میدهد"زندگیست"فریدون مشیری

فقط شالدار یا ملی نگیر بقیه مدلا قشنگن

پسر یعنی یه اتاق پر از اسلحه و توپ و ماشین اسباب بازی  پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس پسر یعنی یه کمد کفش و کلاه و لباس اسپرت  پسر یعنی کراوات و پاپیون کت کوچیک مردونه  پسر یعنی بوی مردانگی در حین کودکی  پسر یعنی یه نمونه کپی شده سایز کوچیک از عشقت  پسر یعنی تکیه گاه مادر  پسر یعنی امید آینده پدر  پسر یعنی ولی عهد خونه  من و بابایی عااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من

من چادر معمولی سر میکنم ولی برای مهمونی هام چادرم اسمش کوثر

برای این که راحت باشی حالا هر چادری که داری جلوش زیپ بزن که بتونی باز و بستش کنی 

میشه برام یه دونه صلوات بفرستی !؟ان شا الله حاجت روایی خودت 🌱
ببخشید ولی من تا حالا چادری شیک پوش ندیدم...کلا نمیتونم کسی و با چادر شیک پوش تصور کنم☺☺😂😂😁😁

شما ندیدی دلیل نداره ک نباشه عزیزم😊

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
2706