2410
2553
عنوان

ارزش خوندن داره ،لطفا بخونید

226 بازدید | 15 پست

زل زده بودم به یک مرد اروپایی و با خودم می‌گفتم چه خوش‌تیپ! ناگهان همسرش از در آمد تو. توی کشتی نشسته بودیم. در این مدت به زنها زیاد نگاه نکرده بودم. اغلب زیاد به آدمها نگاه نمی‌کنم، کلیت یک فضا بیشتر برایم جذاب است، یا گاهی جزئیاتی خیلی خاص در زنده‌ها و اشیا. همسر آن مرد توجهم را به خودش جلب کرد. تمام تن، دست‌ها و پاهایش لک و پیس داشت، اما او پیراهن باز و دامن کوتاه پوشیده بود. از آن روز به زنان بیشتری نگاه کردم، زنى که خیلی اضافه‌وزن دارد و نیم‌تنه می‌پوشد. فلان زن که چند خال گوشتی روی سینه‌اش داشت اما لباس باز پوشیده بود. رگ‌های واریس فلان زن و دامن کوتاهش. با خودم فکر کردم چرا ندیده بودمشان؟ و اگر این ویژگی‌ها در بدن من بود چه اتفاقی رخ می‌داد؟ قطعا لباس باز نمی‌پوشیدم یا حتی هیچ‌وقت لباس تنگ به تن نمی‌کردم مبادا چربی‌هایم بزند بیرون. بعد به مردها فکر کردم، به زندگی‌هایی که از جسمانیت عبور کرده، مردهایی که نمی‌گویند خال‌گوشتی‌ات را بردار، یک فکری به حال خط واریست بکن، زن چاق که نیم‌تنه نمی‌پوشد، ماه‌گرفتگی‌ات را درست کن. افرادى كه فهمیده‌اند باز پوشیدنشان نه از بهر خودنمایی که براى راحتی‌ست. به زن‌های ‌کشورم فکر کردم! ابروهات رو وردار خب! چرا نمیری لیزر؟ چرا نمیری خال گوشتی رو برداری؟ واااا، این چه هیکلیه؟ با این هیکل چه لختی هم پوشیده! چقدر بی‌ريخته طرف، چه کوتاهه. چه درازه. به معنای جهان اول و سوم فکر می‌کنم و به عبور... و چه سخت که ما هنوز برای هم لباس می‌پوشیم، برای هم رژیم می‌گیریم و جسم و فیزیک به بدترین شکل ممکن اولویت ماست، شبیه هم بودن، برای زیبا بودن! نداشتن خودباوری و اعتمادبه‌نفس و مخفی کردن نداشته‌هایمان در پشت نقاب اندام و بینی‌های عمل‌شده و لبهای... تفاوت ما با آنها فقط در منطقه‌ی جغرافیایی و وضعیت اقتصاد و... نیست که در طرز فكر جهان سوميان است. مفهوم آزادی در آنجا رها شدن از لباس و پوشش نیست بلکه رهایی از تفکرات و ذهنیتها و خرافات و افکار مسمومی‌ست که زندگی‌های ما را شبیه بردگان کرده

وقتی نگرانی دعا کن ،وقتی دعا کردی چرا نگرانی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نميدونم متن خودته يا نه، ولي در كل بايد بگم اولين متن بدرد بخور كل سايت رو از زماني كه اومدم خوندم. درود بر تو و درود بر خاندان پاكت باد😐😉

طي آخرين تحقيقات بعمل آمده مشخص شده سخت ترين كار دنيا اينه كه خودتو جور ديگه اي نشون بدي....خودت باش تا راحت باشي!
2720

وای چه خوب.  واقعا تو ایران به همه چی همدیگه کار دارن چرا تپلی چرا لباست اینجوره. و....   کاش میشد بگی به تو ربطی نداره کاش من می تونستم بگم . هر چی با احترام میگی و بحث رو می پیچونی که حالیشون نیس 

2714
نميدونم متن خودته يا نه، ولي در كل بايد بگم اولين متن بدرد بخور كل سايت رو از زماني كه اومدم خوندم. ...

نه گلم از تل کپی کردم ،خیلی قشنگ بود برای من که تلنگری بود واقعا 

وقتی نگرانی دعا کن ،وقتی دعا کردی چرا نگرانی 
نه گلم از تل کپی کردم ،خیلی قشنگ بود برای من که تلنگری بود واقعا 

من حسينم😐😐

درود 

طي آخرين تحقيقات بعمل آمده مشخص شده سخت ترين كار دنيا اينه كه خودتو جور ديگه اي نشون بدي....خودت باش تا راحت باشي!

حالا اونورم زیاد گل و بلبل نی بعضیاشون خیلی شبیه ایرانیا فک میکنن   فک کنم یه رگشون ایرانی باشه

ولی خوب تو ایران اگ کسی این کارا رو بکنه اولین کسایی ک واکنش نشون میدن ، خانوما هستن ک  میگن :عه ببین چه اعتماد بنفسی داره

رفتنیم از جمعتون از این هوا از این دود و دم 

به نظر من هر کشوری فرهنگ خودش رو داره. نه اینکه از کشورهای دیگه تقلید کنه. ما ایرانی ها یاد گرفتیم همیشه به خودمون به فرهنگمون توهین کنیم. وقتی خودمون خودمونو قبول نداریم از بقیه چه انتطاری هست.

خدای مهربونم سپاسگزارم ازت❤️
2706