2726
عنوان

هفت صبح عمل دارم😬😬😬😬

| مشاهده متن کامل بحث + 859 بازدید | 78 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به به منم خیلی دلم میخواد. مبارکه

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا

وای.خوش بحالت...کاش شوهر منم راضی میشد تامن عمل میکردم..پولشو داره ولی میگه همینطوری میخوامت...بااینکه بینی من شکستهه ولی نمیذاره.

کاش وقتی به خانه برگشتم،کفش های تو پشت در باشد..
2728
سلام خالمم بینیشو عمل کرده الان کنارمه داریم باهم بهت میگیم،میگه اصلا نگران نباش اصلا درد نداشت خیلی ...

ممنون عزیزم

مرسی

زندگی فارق از معنی     زندگی فقط یعنی ،مثل یه مهره بازی کرده شدن       تنها مثل مرده راه رفتن😞💔
من دیدمت فک کنم بینیت خوب بود که🤔 ۱۸یا۱۹سالته متاهلی؟

کجاش خوبه😒

اره 19سالمه

متاهلم😐😬

زندگی فارق از معنی     زندگی فقط یعنی ،مثل یه مهره بازی کرده شدن       تنها مثل مرده راه رفتن😞💔
جووون انقد بیهوشی حال میده من بخلطر بیهوشیم شد ی بار دگ بینیمو عمل میکنم😂

راست میگی؟😅😅😂😂😂

پس ایول😝

اقا عكس بده حالا  بعدم عكس بده  البته فقط از نبم رخ بينيت  انشالله ك خوب ميشه نترس

نیم رخم افتضاحه خواهر😐🙏❤

کجاش خوبه😒 اره 19سالمه متاهلم😐😬

بهت میاد خب😐این حرفیه که همیشه به اونایی که میخوان عمل کنن میزنن از جمله خودم...منم چن ماه پیش عمل کردم

تو نباشی یکی بهتر،مگه قبل اینکه تواصن باشی طبیعتمارو لنگ میذاشت؟!...نه😏
انقدره راحتو خوبه که نگو. منم خیلی استرس داشتم شب عمل ولی واقعا بیخود بود. یکی از بهترین روزا و خاطر ...

اشالله واسه منم همینطور باشه🙏🙏🙏❤❤

بهت میاد خب😐این حرفیه که همیشه به اونایی که میخوان عمل کنن میزنن از جمله خودم...منم چن ماه پیش عمل ...

اره😂😐

گوشم از این حرفا پره😝

2706