1147
1273
عنوان

هفت صبح عمل دارم😬😬😬😬

856 بازدید | 78 پست

سلام بچه ها خوبین؟

هفت صبح عمل بینی دارم😬😐

بیاین دلداریم بدین

دنیا کنین خوب دربیاد😞❤

زندگی فارق از معنی     زندگی فقط یعنی ،مثل یه مهره بازی کرده شدن       تنها مثل مرده راه رفتن😞💔

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1291
1307

سلام خالمم بینیشو عمل کرده الان کنارمه داریم باهم بهت میگیم،میگه اصلا نگران نباش اصلا درد نداشت خیلی راضیه از عملش 

لطفا واسه شادی روح دخترم و تمام اموات صلوات بفرستین😢😢😢
1267

به به منم خیلی دلم میخواد. مبارکه

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا

وای.خوش بحالت...کاش شوهر منم راضی میشد تامن عمل میکردم..پولشو داره ولی میگه همینطوری میخوامت...بااینکه بینی من شکستهه ولی نمیذاره.

کـاش وقتے به خانـه برگشـتـم،کـفش هاے تو پشـت در باشد...
سلام خالمم بینیشو عمل کرده الان کنارمه داریم باهم بهت میگیم،میگه اصلا نگران نباش اصلا درد نداشت خیلی ...

ممنون عزیزم

مرسی

زندگی فارق از معنی     زندگی فقط یعنی ،مثل یه مهره بازی کرده شدن       تنها مثل مرده راه رفتن😞💔
1290