2726

دوستان وقتی بچه بودین ،خانوادتون چه کاری براتون کردن که اثرش الان تو زندگیتون مثبت و قابل توجه هست؟؟؟

آن چیز که در جستن انی‌،انی‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مامانم هرصبح بهم صبونه میداد😢 یادش بخیر..روحت شاد مادرم...خیلی ها رو دیدم که مادرشون بدون صبونه میفرستادنش مدرسه..مادرشوهر خودم یکیش

زن در نگاه دکتر شریعتی .....زن عشق می کارد و کینه درو می کند ...دیه اش نصف دیه توست و مجازات زنایش با تو برابر.می تواند تنها یک همسر داشته باشدو تو مختار به داشتن چهار همسر هستی!برای ازدواجش در هر سنی اجازه ولی لازم است و تو هر زمانی بخواهی به لطف قانونگذار میتوانی ازدواج کنی ...در محبسی به نام بکارت زندانی است و تو ...او کتک می خورد و تو محاکمه نمی شوی!او می زاید و تو برای فرزندش نام انتخاب می کنی ...او درد می کشد و تو نگرانی که کودک دختر نباشد ...او بی خوابی می کشد و تو خواب حوریان بهشتی را می بینی ...او مادر می شود و همه جا می پرسند نام پدر ...؟و هر روز او متولد میشود؛ عاشق می شود؛ مادر می شود؛ پیر می شود و میمیرد ...و قرن هاست که او؛ عشق می کارد و کینه درو می کندچرا که در چین و شیارهای صورت مردش به جای گذشت،زمان جوانی بر باد رفته اش را می بیند و در قدم های لرزان مردش؛گام های شتابزده جوانی برای رفتن و درد های منقطع قلب مردسینه ای را به یاد می آورد که تهی از دل بوده و پیری مرد رفتن و همه این هارنج است!

من خانوادم خيلي به درس و كلاساي مختلف اهميت ميدادن خب خودم هم درسخون بودم الان دانشجوي دكترا هستم 

در مورد تربيت رفتاري هم خداروشكر الگوهاي خوبي برام بودن خب اصولا زندگي ارومي داشتيم 

کلاس زبان گذاشتن 

از همون بچگی قبل از مدرسه رفتن خواندن نوشتن یادم دادن و ب کتاب خوندن خیلی اهمیت میدادن خیلی میخریدن  این شد ک بسیار ب مطالعه علاقه مندم گاهی فک میکنم اگر ادمی بودم ک کتاب نمبخوندم چقدر دنیای بدی داشتم  

تو تصمیم گیری ها ازم مشورت میخواستن ب همین دلیل اعتماد ب نفسم خوبه

و اینکه کودکی شادی داشتم  

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.