2703
2553

دو دست لباس برا نی نی

پوشک

پتو دورپیچ

یه دست لباس برا خودت

لوازم آرایش

پوشک برای خودت و شورت یه بار مصرف

فعلا اینا رو یادمه

فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

البته بعضی بیمارستان یه دست لباس و پوشک برا نی نی رو خودشون میدن

فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
دو دست لباس برا نی نی پوشک پتو دورپیچ یه دست لباس برا خودت لوازم آرایش پوشک برای خودت و شورت یه ...

ممنون. دو دست لباس لازمه؟

پوشک برا خودم منظور همون نواربهداشتیه معمولیه؟

لوازم ارایشی هم ک بعید میدونم استفاده کنم. همش فک میکنم اونموقع بیحال تر ازین حرفام.

ممنون عزیزم

کنار تو درگیر آرامشم . . .
2714

اولش پیشاپیش مبارکت باشه عزیزم

من دودست لباس گذاشتم یه بسته مای بی بی کوچیک یه بسته نواربهداشتیو چهارتا شورت واسه خوم گذاشتم واقعا لازم شدناف بند ازاون توری هابگیر بزار دستکش جوراب کلاه دستمال مرطوب  یه قران کوچیک تربت امام حسین شونه بچه پتوپیچ بچه وکیسه خوابش که موقع اومدن به خونه لازمه همه ایناییم که گفتم واقعا لازم میشه یه کش مو اضافه و یه تل موهم برای خودت بردار بعدزایمان لازم میشه شیر دوشم هست

میدونی کجاش میفهمی که فقط داری نفس میکشی وزندگی نمیکنی اونجایی که درباره هیچ چیزو هیچکس هیچ حسی نداری👊👊👊👊
ممنون. دو دست لباس لازمه؟ پوشک برا خودم منظور همون نواربهداشتیه معمولیه؟ لوازم ارایشی هم ک بعید می ...

اگر بیمارستان بهت یه دست میده یه دست ببر

پوشک معمولیا ولی سایز بزرگشون

موقع برگشت از بیمارستان خوشمل کن خودتو

سز هستی یا طبیعی؟ 

اگر بیمارستان بهت یه دست میده یه دست ببر پوشک معمولیا ولی سایز بزرگشون موقع برگشت از بیمارستان خوش ...

بعید میدونم بیمارستان چیزی بده.

احتمال خیلی زیاد سزارین. اگه دکتره نزنه زیرش.

کنار تو درگیر آرامشم . . .
شورت يه بارمصرف ازكجابايد گرفت

شورت یبار مصرف خیلی اذیت میکنه همون شورت معمولی بهتره نواربهداشتیم بیمارستان میگه ازاون پوشک گندهابگیرین چون خونریزی خیلی شدیده ولی بنظر من نوار بهداشتی مخصوص شب بگیرین جذبش خیلی بالاتر پوشکا فقط قیافه دارن میزنه بیرون ازشونچنددست شورت ببرین خیلی لازمه یبارمصرف بدردنمیخوره

میدونی کجاش میفهمی که فقط داری نفس میکشی وزندگی نمیکنی اونجایی که درباره هیچ چیزو هیچکس هیچ حسی نداری👊👊👊👊
بعید میدونم بیمارستان چیزی بده. احتمال خیلی زیاد سزارین. اگه دکتره نزنه زیرش.

انشاالله که زایمان راحتی داشته باشی

2706