1542
1480

دو دست لباس برا نی نی

پوشک

پتو دورپیچ

یه دست لباس برا خودت

لوازم آرایش

پوشک برای خودت و شورت یه بار مصرف

فعلا اینا رو یادمه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

البته بعضی بیمارستان یه دست لباس و پوشک برا نی نی رو خودشون میدن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
1546
شورت يه بارمصرف ازكجابايد گرفت

داروخانه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دو دست لباس برا نی نی پوشک پتو دورپیچ یه دست لباس برا خودت لوازم آرایش پوشک برای خودت و شورت یه ...

ممنون. دو دست لباس لازمه؟

پوشک برا خودم منظور همون نواربهداشتیه معمولیه؟

لوازم ارایشی هم ک بعید میدونم استفاده کنم. همش فک میکنم اونموقع بیحال تر ازین حرفام.

ممنون عزیزم

کنار تو درگیر آرامشم . . .

اولش پیشاپیش مبارکت باشه عزیزم

من دودست لباس گذاشتم یه بسته مای بی بی کوچیک یه بسته نواربهداشتیو چهارتا شورت واسه خوم گذاشتم واقعا لازم شدناف بند ازاون توری هابگیر بزار دستکش جوراب کلاه دستمال مرطوب  یه قران کوچیک تربت امام حسین شونه بچه پتوپیچ بچه وکیسه خوابش که موقع اومدن به خونه لازمه همه ایناییم که گفتم واقعا لازم میشه یه کش مو اضافه و یه تل موهم برای خودت بردار بعدزایمان لازم میشه شیر دوشم هست

اصن ما حقیر شما امیر کبیر فقط خوهشا انقد خودتونگیر 😄😄😄😄😄
ممنون. دو دست لباس لازمه؟ پوشک برا خودم منظور همون نواربهداشتیه معمولیه؟ لوازم ارایشی هم ک بعید می ...

اگر بیمارستان بهت یه دست میده یه دست ببر

پوشک معمولیا ولی سایز بزرگشون

موقع برگشت از بیمارستان خوشمل کن خودتو

سز هستی یا طبیعی؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
اگر بیمارستان بهت یه دست میده یه دست ببر پوشک معمولیا ولی سایز بزرگشون موقع برگشت از بیمارستان خوش ...

بعید میدونم بیمارستان چیزی بده.

احتمال خیلی زیاد سزارین. اگه دکتره نزنه زیرش.

کنار تو درگیر آرامشم . . .
شورت يه بارمصرف ازكجابايد گرفت

شورت یبار مصرف خیلی اذیت میکنه همون شورت معمولی بهتره نواربهداشتیم بیمارستان میگه ازاون پوشک گندهابگیرین چون خونریزی خیلی شدیده ولی بنظر من نوار بهداشتی مخصوص شب بگیرین جذبش خیلی بالاتر پوشکا فقط قیافه دارن میزنه بیرون ازشونچنددست شورت ببرین خیلی لازمه یبارمصرف بدردنمیخوره

اصن ما حقیر شما امیر کبیر فقط خوهشا انقد خودتونگیر 😄😄😄😄😄
بعید میدونم بیمارستان چیزی بده. احتمال خیلی زیاد سزارین. اگه دکتره نزنه زیرش.

انشاالله که زایمان راحتی داشته باشی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1563

واسه نینی ￷:￶￵ دو دست لباس کلاه دستکش. پوشک . دستمال مرطوب چون  احتمال زیاد نمیزارن اب بزنی بهش. قنداق . یا پتو 

واسه خودت￷:￶￵ لباس راحت . شورت . سوتین شیردهی پوشک بزرگسال .کیسه هم بزار که وسایل اضافیو که نمیخوای بزاری تو اون لوازم ارایش برس .خودم اون روز زایمان خیلی شیک و مجلسی ارایش کردم انگار نه انگار که زایمان کردم😆 اهان راستی بلاخره کسی که باهات میاد بهشون بگو چای.فلاکسم همینطور عسل . یا شیرینی برات بگیرن 

بودن تویی که از اول ارزوم بودی مگه ممکنه؟...شدی بابای بچم ...😍😍😘😘