2726
عنوان

ختم ابجد أية الكرسي

| مشاهده متن کامل بحث + 10312 بازدید | 28 پست
سلام،برگشت😐😬؟

من برای برگشتش نخوندم فقط نیت کردم اگه واقعا عاشقمه بیاد خواستگاریم تا بیشتر از این منتظر نمونم و تکلیفم مشخص شد ولی ....ولی الان خوشحالم چون میدونم که همون چیزی میخواستم که نیت کرده بودم

عشقتون برگرده چیه!!! بیا تاپیک اول من برای خودتون باید ابجد کبیر اسمتونو حساب کنین تا هوالعلی ال ...

عزیزم ساعت رو روز خاصی که نداره ؟؟من برای عشق و محبت بیشتر بین خودم و پارتنرم نیخوام بخونم بعدم اگر پریود باشم مشکلی نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم ساعت رو روز خاصی که نداره ؟؟من برای عشق و محبت بیشتر بین خودم و پارتنرم نیخوام بخونم بعدم اگر ...

من نمیدونم عزیزم.ازتو نت پیداکردم براتون فرستادم

خدایااااا شکرت...
عزیزم ببخش میگم میشه فاصله بدم بینشون ؟ اخه سخته اون همه رو پشت سرم بدون استراحت گفت میشه جواب بدی ...

ببخشیدمن نی نی سایت زیاد نمیام...فکرکنم بشه.اخه زیاده...من ازتو نت پیداکردم.ولی فکرکنم بشه فاصله انداخت

خدایااااا شکرت...
سلام عزیزم میسه حروف ابجد و بهم بگی برای برگشت و دلبستگی میخوام 

سلام آبجی جون خوبی بزن گوگل حروف ابجد خودش میاد اگه نتونستی پیداش کنی تو خصوصی پیام بده خودم واست بفرستمش

عشقتون برگرده چیه!!! بیا تاپیک اول من برای خودتون باید ابجد کبیر اسمتونو حساب کنین تا هوالعلی ال ...

همه شو باید یه جا خوند یا اینکه به صورت پراکنده هم میشه در طول چند روز؟؟