2737
2734
عنوان

متخصص طب فيزيكي در تهران، چيزي ميدونيد بيايد 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 21017 بازدید | 77 پست
خیابان ولعیصر بالاتراز بهشتی نبش کوچه نادر ساختمان پزشکان 2109 09353637983

مرسی ازت ❤

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚

یه خانم هست در منطقه قایمیه اسلامشهر خیلی کارش خوبه و فامیل ما نتیجه گرفته 

فقط شماره ندارم ازشون ،اینجا از ددوستان اسلامشهری بپرسید واقعا مورد تایید هستن !

مادرم دوستت دارم ....وقتی کوتاه میام ، فکرمیکنی که راهی ندارم؟ ......... نه من فقط آستانه صبرم رو بردم بالا و سکوت میکنم تا شاید به خودت بیای....یه پایان تلخ بهتر از یه تلخی بی پایانه ....! _دخترم تنها دلیل نفس کشیدنم ،دخترم پاره تنم _دردام زیادن به هرکه گفتم ........       مواظب باشید از کسی دلزده نشین ،دلزدگی عذاب آور ...دیگه سعی میکنم اعتماد نکنم!    یه نصیحت به مردت شک نکن اگرشک داری بروز نده شکتو ...چون 2 حالت داره یا شکت به یقین تبدیل میشه و زندگیت ...یا اینکه میفهمه در صورت نبودن چیزی بهش شک کردی و اون ازت دلسرد میشه ...گزینه دوم از همش بدتره .......! همه چی من رو اصول فکر نکنید با یه آدم بیکار علاف طرف هستید با برنامه ریزی میشه همه کاری کرد، شبانه روزت به 4 قسمت تقسیم کن ...کار،استراحت و عبادت، تفریح ومعاشرت با دیگران ...نوکر شیعیان و محبان اهلبیت ام              دیگه من اون آدم سابق نمیشم بخدا قسم شکستم .....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای کمر که باید متخصص مغز و اعصاب باشه ولی شما باید سرچ کنید اوزون درمانی و ببینید کجا دارند. 

سلام ببخشید متخصص مغز و اعصاب خوب شما سراغ دارید

یا میتونید سراغ بگیرید برام

برای عفونت مغز می خواستم

در شهر اصفهان 

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 
2728
شما دیسک گردنتون رو چکار کردید طب فیزیکی پیدا کردید

نه عزیزم

من خودم با بالش مخصوص که شبا گذاشتم 

ماساژ با دستگاه و ورزش خوب کردم خودمو

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
2738
نه عزیزم من خودم با بالش مخصوص که شبا گذاشتم  ماساژ با دستگاه و ورزش خوب کردم خودمو

سلام من دیسک گردن گرفتم بیست روزه هیچ جوره دردم آروم نمیشه میشه اگر پیامم رو دیدید جواب بدین یکسره گریه میکنم

تا جایی که من اطلاع دارم متخصص طب فیزیکی در واقع پزشکی هست که بعد از معاینه شما را به فیزیوتراپی، طب سوزنی، ماساژ درمانی و .... ارجاع میده

معمولا بیمار، خودش همان اول نمیره فیزیوتراپی

اول میره پیش ارتوپد، طب فیزیکی و ... و اونا به فیزیوتراپ و .... ارجاع میدن

عطش من گواه آتش توست ...
نه عزیزم من خودم با بالش مخصوص که شبا گذاشتم  ماساژ با دستگاه و ورزش خوب کردم خودمو

عزیزم میشه مارک بالشت بگی منم دقیقاخوابیدنیبالشم بدتر میشم حس میکنم از بالشم 

بعد ورزش من باسیبشونمه چی کنم برا ورزش دست هاررونمیهارروونم 

ماساژورتم مارکشمیگی ؟ و ععکسشواگه میشه 

من دیسک کمر گردن تتوراسیک دارم 

برای شفا من یه **حمد** میخونیدشایدمنم بخندم به امید*خدا*

اگه هستی ترو خدا جوابم بده همه کایپراکایپراتکنیک

چند درصد اثر داره 

سه تا دیسک دارم نمینونمپپولشم نیس بخوام سه تاش عمل کنم

برای شفا من یه **حمد** میخونیدشایدمنم بخندم به امید*خدا*
2706