1265
1254

اینجا شاید تنها جایی بود که ما واقعا میتونستیم همه هم جنس صحبت کنیم و در دل وحل مسئله..اگر گفتیم اقایون نباشمم بهتره بخاطر ترس از برخورد با یه مرد نبود

خیلیا موافق من هستن خیلیا هم مخالف..به نظرم یه مرد نرمال که کارو زندگی داره نمیاد اینجا تاپیک بزنه و خاطره هم تعریف کنه یا مثلا عکسشو بذاره از خانما هم نظر بخواد...اگر قصد فقط استفاده از مطالب‌مفیده خب استفاده کنن  همین...نه اینکه کلا فعال باشن ..ولی خب ظاهرا میبینم خیلی از خانم ها خیلی هم راضی هستن و خانمهای دیگه رو خورد کردن و مسخره کردن بخاطر دفاع از یه اقا..باشه من دیگه اعتراضی ندارم..اگر واقعا خوشم نمیاد پس تو اون تاپیک حضور پیدا نمیکنم🌹به همین راحتی. 

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد پرنسس کوچولوی من 💋هانا💋

حضور اقایون به کنار دفاع یه خانون و رفتار زشتش بابت اعتراض یه کاربر به حضور اقایون نمیشه فکر خوبی در موردش کرد.

قبل از اینکه نظرمو ریپلای کنی چندبار بگو.(به من چه؟ به من چه؟) بعد ریپلای کن:)
حضور اقایون به کنار دفاع یه خانون و رفتار زشتش بابت اعتراض یه کاربر به حضور اقایون نمیشه فکر خوبی در ...

🌹

1
5
10
15
20
25
30
35
40

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1258

منم  اول  فکر میکردم  ایرادداره که  آقاهستن 

بعدش  فکر کردم  گفتم  خب  همونطور که  ما  از تنهایی  و  برای  درد و دل  اینجا  پناه میاریم   اوناهم  ممکنه  تنها  باشن  و  بخوان  با  گشت زدن  تو سایت   مشکلاتشونو  فراموش  کنن 

والا  کاربر آقا  باشه  خیلی  بهتره   تا  همجنس  های  حسود خودم  درجا گزارش  بزنن  و  تاپیک  بترکونن 😎

خدایا،لطفامشکلات این کاربرهایی که میان توهین میکنن و فهم و ادب نداشتشونو به نمایش میذارن هرچه زودتر حل کن تا عقده هاشونو رو دیگران خالی نکنن 🙏آخه ماهم گناه داریم خب 😉 خودم براشون صلوات میفرستم تو فقط خوبشون کن خداجون 😘مرسی خداجون 💖کاربری که فحش میدی و از دهنت کلمات زشت درمیاد بدون برازنده ی یک خانوم باشخصیت نیست که به دیگران فحش بده و توهین کنه 😐 کاربری که به ملت میگی از ادرار و مدفوع حیواناتی مثل سگ و الاغ و گربه و ادرار و مدفوع بچه نابالغ  برای باطل کردن جادو و طلسم استفاده کن اینها خرافات هست و نجس هستن هرجا ببینم توصیه کردی  برات گزارش میزنم و لینک کاربریتو میدم به نی نی یار 😷 خودت خوشت میاد یکی جیش کنه تو نوشابت بده بخوری ؟؟؟؟،😷😒😓😞😟 دیگه نبینم ها این خرافاتو رواج میدی 😎چطور میتونی به دیگران بگی جیش بده شوهرت یا فلان شخص بخوره 😏
اينجا همه چي در همه  مث من باشيد ي نظر بديد و دستي بماليد و رد بشيد😁😁😂😂😂 ب لايك البته

صد البته واقعا🌹

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم باهات موافقم

مرد نرمال  تاپيك غيبت نميزنه!!

طرز فكر ادمها متفاوته

من اون تاپيك بستم

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
منم  اول  فکر میکردم  ایرادداره که  آقاهستن  بعدش  فکر کردم  گفت ...

🌹😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1274

آفرین 

دشمن در پناه آهن است و ما در پناه ایمان 🌹الحمدالله الذی جعل اعدائنا من الحمقا       اینکه ما با فتوشاپ تونستیم یکی از پیشرفته ترین پهبادای امریکارو بزنیم نشون میده اگه بچه ها cinema4D و افترافکت یاد بگیرن میتونیم امریکا رو فتح کنیم  💪
منم باهات موافقم مرد نرمال  تاپيك غيبت نميزنه!! طرز فكر ادمها متفاوته من اون تاپيك بستم

🌹👍🏻

1
5
10
15
20
25
30
35
40

آفرین به توحق باتو ووو اخه شوهرمن اصلا حوصله بحثاییه زنونه رونداره بعداینا اینجا چی میخوان نه میتونیم راحت حرف بزنیم نه هیچی توهم اسی جون غصه نخوری ایناهم جایه خواهرای بزرگتره ما هستن فقط شبیه مردان 

اصن ما حقیر شما امیر کبیر فقط خوهشا انقد خودتونگیر 😄😄😄😄😄
1226
🌹😂😂

والا  دیگه راست  میگم  زدن  کاربریمو  ترکوندن 😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏

خدایا،لطفامشکلات این کاربرهایی که میان توهین میکنن و فهم و ادب نداشتشونو به نمایش میذارن هرچه زودتر حل کن تا عقده هاشونو رو دیگران خالی نکنن 🙏آخه ماهم گناه داریم خب 😉 خودم براشون صلوات میفرستم تو فقط خوبشون کن خداجون 😘مرسی خداجون 💖کاربری که فحش میدی و از دهنت کلمات زشت درمیاد بدون برازنده ی یک خانوم باشخصیت نیست که به دیگران فحش بده و توهین کنه 😐 کاربری که به ملت میگی از ادرار و مدفوع حیواناتی مثل سگ و الاغ و گربه و ادرار و مدفوع بچه نابالغ  برای باطل کردن جادو و طلسم استفاده کن اینها خرافات هست و نجس هستن هرجا ببینم توصیه کردی  برات گزارش میزنم و لینک کاربریتو میدم به نی نی یار 😷 خودت خوشت میاد یکی جیش کنه تو نوشابت بده بخوری ؟؟؟؟،😷😒😓😞😟 دیگه نبینم ها این خرافاتو رواج میدی 😎چطور میتونی به دیگران بگی جیش بده شوهرت یا فلان شخص بخوره 😏
1241