2726
عنوان

هر کس میخواد نی نی دار بشه بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 66655 بازدید | 6700 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام. و التماس دعا از همگی😊

زري جان خوبي اينجا ديگه كسي نيست بيا اونور

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2728
بچه ها برام دعا کنین.  الان ۲ روز از وقت پریودم گذشته میترسم برم آزمایش جوابش منفی شه😥😥😥

ان شاءالله كه خيره چرا بترسي حتما برو 

و اميدوارم كه جوابت مثبت باشه

زودتر برو كه خيالت راحت بشه

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
بچه ها برام دعا کنین.  الان ۲ روز از وقت پریودم گذشته میترسم برم آزمایش جوابش منفی شه😥😥😥

ماروهم بي خبر نذار

سلام

چی شد خانوم ها باردار شدین؟؟؟

منم ۸ ام و ۱۰ ام این ماه بعد از عکس رنگی اقدام کردم،،، امروز یا فردا باید پریود بشم... هنوز که نشدم... دل تو دلم نیست

بچه ی دومم هست

۱ سال و نیمه اقدام کردم ولی باردار نشدم

جدی پیگیر درمان نبودم

ولی الان یک ماه هست جدی پیگیر شدم

پسرم ۴ سال و ۱۰ ماهشه

دکتر کلی قرص و آمپول برام نوشته که اگر پریود شدم درمان رو شروع کنم

خدایااااااا یعنی میشه باردار باشم؟؟؟

سلام چی شد خانوم ها باردار شدین؟؟؟ منم ۸ ام و ۱۰ ام این ماه بعد از عکس رنگی اقدام کردم،،، امروز یا ...

سلام عزيزم 

چرا ني حتما ميشي منفي فكر نكن

از ابن ختم سري هفتمو داريم شروع ميكنيم خيليا مامان شدت رفتن شايدم تا الان ني نيشون بدنيا اومده باشه يا در شرف بدنيا اومدنه  الهي كه همه حاجتمندا حاجت بگيرن شكاهم همينطور

سلام دوستان من ی مدتی نبودم چند نفر از اون موقع مادر شدن ؟

سلام عزیزم خبر خاصی ندارم دیگه بچه ها رفتن تاپیک گلفام منم اونجا هستم و هنوز منتظر

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

سلام خانمهاخوبین چخبرها

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون
سلام خانمهاخوبین چخبرها

سلاااام ب روی ماهت من ک تیکرم قانون جذبه ایشالا این ماه واقعی میشه،همچنان منتظرم تو چی؟انتقال دادی قرار بود بری خونه خواهرت بمونی چند وقت درست میگم؟

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

عزیزم مگه توجذب نیستی بچه هام بدنیااومدن 3ماهشونه

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون
2706