2733
2739
عنوان

هر کس میخواد نی نی دار بشه بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 66655 بازدید | 6700 پست
آره عزیزم اوایل بی بی مثبت فرداش وـ.ـمنفی میشد(خیلی بهم امیدواری دادی که باردارم همش بهم میگفتی من م ...

عزیزم الان دیدم شما نوشتی اول بی بی میزاشتی مثبت می شد بعد یهو همون بی بی که مثبت بود منفی می شد؟درست متوجه شدم یا نه؟! 

آخه منم ۷ روزه که عقب انداختم ۳ روزه پیش صبح که بی بی زدم قشنگ برای چندثانیه کاملا ۲ خط شد بی بی اما یهو خط دوم یواش یواش کمرنگ شد تا قشنگ ۱ خط شد 😔 یعنی شماهم اینطوری شدی که بعد دیدی بارداری ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارترعزیزم ببخش اینجا سوال پرسیدم منم ۲ سریع قبل ختم شرکت کردم ولی اینبار چون تعطیلات نوروز بود دیگه نت نداشتم نتونستم باشم متاسفانه ...

به همین خاطر اینجا بااجازت سوالمو پرسیدم 😍 خانوما خواهش می کنم کسی تا بحال اینجوری شده ؟ بنظرتون چیه ؟ جرات اینکه دوباره بی بی هم بزنم ندارم انقد که منفی شده و... یعنی کسی بوده اینجا که اول ۲ تا خط بیفته رو بی بیش بعد چند لحظه همون بی بی یواش یواش کمرنگ بشه تا کامل ۱ خط بشه و منفی!؟

سلام ممنون از همه دوستان بابت این تاپیک و همه کسایی که شرکت کردین و برای من هم دعا کردید ببخشید من ...

مبارکت باشه عزیزم😊

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
2728
استارترعزیزم ببخش اینجا سوال پرسیدم منم ۲ سریع قبل ختم شرکت کردم ولی اینبار چون تعطیلات نوروز بود دی ...

سلام شما صاحب اختیاری من تجربه این جوری شدن رو نداشتم‌.

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
عزیزم الان دیدم شما نوشتی اول بی بی میزاشتی مثبت می شد بعد یهو همون بی بی که مثبت بود منفی می شد؟درس ...

برو ازمايش دست دست نكن

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
فدای تو 😍😘

اين بي بي چكو ول كن برو ازمايش تروخدا سهل انگاري نكنين شايد لازمه دارو مصرف كني پروژسترون

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2738
برو ازمايش دست دست نكن

واقعا برم آخه تو این سالها باورت میشه شاید بیشتر از ۲۰ بار آزمایش دادم که منفی بوده دیگه انگار اسم آزمایش میاد بقران تپش قلب می گیرم 😔چون هیچ علائمی هم از بارداری و اینا ندارم فقد هر چندروز یبار علائم پریود میاد بهم و ول می کنه ... ولی حتما حتما صبح بی بی میزنم و بعدشم میرم آزمایش دیگه توکل بخدا 

انشالله خدا به همه ی منتظرا نی نی های صالح و سالم بده آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین🌷

واقعا برم آخه تو این سالها باورت میشه شاید بیشتر از ۲۰ بار آزمایش دادم که منفی بوده دیگه انگار اسم آ ...

ان شاءالله

اره برو خودتو از شك خلاص كن اميدوارم فرداخبر خوب بياري برامون الهي امين

عزیزم الان دیدم شما نوشتی اول بی بی میزاشتی مثبت می شد بعد یهو همون بی بی که مثبت بود منفی می شد؟درس ...

سلام گلم نه اینطوری نبود برامن. یه روز گذاشتم مثبت شد بعد روز بعدش بود گذاشتم ۲-۳ تا منفی میشدن دیگه کاملا ناامید بود ولی چون پریود نشدم بعد۳-۴ روز باز بی بی گذاشتم بعد۱۰ دقیقه هاله واضح انداخت که آزمایش دادم اول بتام ۶۲/۵ بود که دکترم گفت احتمالا نی نی دیر تشکیل شده.۴۸ ساعت بعد که تکرار کردم آزمایشمو شد۲۴۵ فک کنم. رو بی بی خیلی حساب نکن ازمایش بده خیالت راحت شه ان شاءالله که مثبت میشه 🙏🌹

خدای خوب ومهربونم😘😍خودت مراقب همسرم وفرزندانم وخودم وخانواده م باش😍😘😍😘
سلام گلم نه اینطوری نبود برامن. یه روز گذاشتم مثبت شد بعد روز بعدش بود گذاشتم ۲-۳ تا منفی میشدن دیگه ...

سلام خوبي

ني ني چطوره

سلام خوبي ني ني چطوره

سلام عزیزم😘قربونت خوبیم😊 خودت خوبی😘دوشنبه میرم nt برام دعا کنید لطفا🙏🌹

خدای خوب ومهربونم😘😍خودت مراقب همسرم وفرزندانم وخودم وخانواده م باش😍😘😍😘
سلام عزیزم😘قربونت خوبیم😊 خودت خوبی😘دوشنبه میرم nt برام دعا کنید لطفا🙏🌹

ماهم خوبيم خداروشكر

ان شاءالله كهبسلامتي بري بياي چيزي نيست اصلا نه نگرانباش نه استرس داشته باش خداروشكر كه اين سه ماهو بخير گذروندي

ان شاءالله اره برو خودتو از شك خلاص كن اميدوارم فرداخبر خوب بياري برامون الهي امين

امروز بی بی زدم منفی بود حالا امروز که جمعه اس ولی اگه تا  فردا صبح نشم حتما میرم آزمایش میدم خسته شدم واقعا

مرسی از دعای قشنگت عزیزم توکل بخدا 

2706