2737
2734
عنوان

هر کس میخواد نی نی دار بشه بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 66655 بازدید | 6700 پست
درسته ولى اينايي كه گفتيد نياز هر ادمه تو هر نژادى هم هست نه فقط ايرانى  اگه تو خوشى غرق باشيم ...

کاملا موافقم نباید خودمون رو واسه بچه بکشیم تو همین سایت یکی ب نام کنجد هست عااااااشق بچه تو شکمشه ب نظرم خدا قهرش میگیره ما باید اول و آخر عااااشق خدا باشیم و کسی رو بالاتر از اون ندوستیم

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
سلام ب همه نوروز مبارک من و همسری تقریبا آشتی کردیم ولی من ب ظاهر آخه هنوز دلم پره ازش،فردا عکس ۷ سی ...

سلام عزيزم ميمونه حتما نگران نباش وزنش خوبه اگه ريش تكميل باشه مشكلي نيست ان شاءالله كه به خير بگذره و بياد به اعوش مادرش

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واي 😩😩😩 ببخشيد من غلط كردم 🥺🥺 متنبه شدم😂😂

من مطمئنم تو مامان میشی.. به نظرم آدمایی مثل تو باید مامان بشن تا نسل خوبا بمونه همیشه.. حسم نسبت بهت کلا خوبه

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

يه نفرو ميشناختم كه نزديك ده سال بچه دار نميشد هررر دكترى بگى رفت نميدونم اى وى اف كرد يا نه ولى از خواهرش شنيدم وقتى مياد خونشون يه زنبيل دارو با خودش مياره و ميخوره تصور كن تو اين مدت چقدررر دارو ريخت تو معدش تا اينكه بچه دار شد بچش تازه يكسالش نشده بود گفتن سرطان معده دارى گفتن از عوارض داروهايي بوده كه ميخورده و استرسى كه داشته معدش زخم شده

اينم كه تمام فكرو ذكرش بچه بود گذاشت تا سرطان بشه هيچى ديگه فوت شدن بچشم زن باباش بزرگش كرد(قابل توجه كسايي كه خودازارى دارن ونميذارن خدا براشون تصميم بگيره  مثل خودم)

يه نفرو هم ميشناسم از بچگى همسايمون بود، يه فرشته به تمام معناست هم ظاهرش هم باطنش،زود ازدواج كرد زودم بچه دار شد دقيق نميدونم ولى فك كنم ٣٥سالست الان،بچه سومش كه بدنيا اومد گفتن سرطان دارى اونم از نوع نادر

قبلا يه برادر ديگه داشتن كه وقتى خانمش زايمان كرد اونم دوقلو بر اثر همين نوع سرطان فوت شدن..يه برادر ديگه شونم زندگى نباتى داره وهنوز نتونسته دخترشو ببينه😔

(قابل توجه گلفم جون😒)يعنى شما ميگيد استغفرلله خدا از قصد به اينا بچه داده تا اواره بشن و زجر كشيدنشونو ببينه؟!!!

واسه خودتون ميبريدو ميدوزيد والا من شنيدم خانما تو اين سن باز هوس عشقو عاشقى ميوفته تو كله شون ولى اينجور كه شمارو ميبينم دلم نميخواد به اين سن برسم  منفى بافو نااميد.

اعتراف ميكنم منم يه مدت اين فكرارو ميكردم ميگفتم شايد قراره بميرم ولى دليل موجه ترى رو پيدا كردم براش كه دارم سعى ميكنم برطرفش كنم به اميد خدا❤️

2728
@40    كجايي بيا ببينم ازمايش دادي چه خبر؟

سلام عزیزم خوبی?سال نوتون مبارک،ببخشی من نت نداشتم،آزمایش بتا دادم باچکاب فعلا خوب بوده،سونوم دادم گفت بارداری ولی قلب بچت هنوزتشکیل نشده آخه ندونستم زودرفتم،من فکرکردم هفته هشتمم ولی ششم بودم

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
@40   كجايي خواهرجان رفتي حاجي حاجي مكه  بابا بيا خبر بده مامان شدي ايا ما بفكرتيم

عزززیزم آررررره شدم خداروشکر،ان شالله شماهم همگی مادرشین به زودی،فدات من ختموهر روزانجام دادم به نیت هرکی که اسمش بود ان شالله که همگی به زودی حاجت بگیرن

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
قطعا ما از حكمت خدا چيزي نميدونيم راستش من يه چيزي بهم الهام شده نميخوام انرژي منفي بدم به خدا اما ...

دور از جونت عزیزم

خدایی که از همه مهربونتری از همه تواناتری, شکرت سه تا فرشته هامو فرستادی تو دلم, من به معجزه تو ایمان دارم شکرت معجزتو نشونم دادی وعدتو برام عملی کردی  (وَ قالَ رَبُّکمُ ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَکمْ)خدایا شکرت که لحظه شیربن درآغوش گرفتن و شیردادن به نوزادهایمان را روزی من و خواهرانم قرار میدی,  پسرگلم الان که تو دلمی از همونجا از خدا بخواه چشیدن طعم ناب این روازهامو قسمت همه منتظرا کنه, دعا کن خدا دوسه تا دیگه آجی داداشی سریع بعد از تو بفرسته تو دلم خونمون شلوغ تر شه  بعد از این همه انتظار حقمه 
خیلی ببخشیدا.. ولی حرصم گرفت بیخود میکنی همچین حسی داری..  اینای دیگه که خدا بهشون بچه داده&nbs ...

چه قشنگ نی نی و آوردی جلوی چشمم

خدایی که از همه مهربونتری از همه تواناتری, شکرت سه تا فرشته هامو فرستادی تو دلم, من به معجزه تو ایمان دارم شکرت معجزتو نشونم دادی وعدتو برام عملی کردی  (وَ قالَ رَبُّکمُ ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَکمْ)خدایا شکرت که لحظه شیربن درآغوش گرفتن و شیردادن به نوزادهایمان را روزی من و خواهرانم قرار میدی,  پسرگلم الان که تو دلمی از همونجا از خدا بخواه چشیدن طعم ناب این روازهامو قسمت همه منتظرا کنه, دعا کن خدا دوسه تا دیگه آجی داداشی سریع بعد از تو بفرسته تو دلم خونمون شلوغ تر شه  بعد از این همه انتظار حقمه 
2738
عزززیزم آررررره شدم خداروشکر،ان شالله شماهم همگی مادرشین به زودی،فدات من ختموهر روزانجام دادم به نیت ...

ان شاءالله که خیره ،،،برات بهترین ها رو آرزو میکنم. 

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال

شمدون جون امروز به نیتت ذکر گفتم و دعا کردم ان شاءالله به حق عقیله بنی هاشم حضرت زینب سلام الله علیها و به حق این روزها و لحظات که جهان خلقت در حال رویش و زایشه خدا دلتو شاد کنه و مصلحتش رو با خواسته ی دل تو یکی کنه... الهی آمین

همیشه عشق باشد ...همیشه برکت

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
من مطمئنم تو مامان میشی.. به نظرم آدمایی مثل تو باید مامان بشن تا نسل خوبا بمونه همیشه.. حسم نسبت به ...

قربونت برم تو لطف داري من اينقدرام خوب نيستم بابا 😁😁 تو خودت خوبي مطمئنم خيلي خانمي ان شاءالله كه تو اين سال همه بخصوص تو به ارزوي قلبيتون برسين خدا صلاح دونست منم قابل دونست حاجت منم روا كنه 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
يه نفرو ميشناختم كه نزديك ده سال بچه دار نميشد هررر دكترى بگى رفت نميدونم اى وى اف كرد يا نه ولى از ...

بابا من اشتباه كردم 😩😩 حسمو گفتم باور كن نميخوام منفي باشم 

ميدونم پس هرچيزي يه حكمتي هست اما ما عاجز از دركيم و كم طاقت خدا مارو ببخشه 

سلام عزیزم خوبی?سال نوتون مبارک،ببخشی من نت نداشتم،آزمایش بتا دادم باچکاب فعلا خوب بوده،سونوم دادم گ ...

سلام عزيزم مباركت باشه بابا من همش بفكرت بودم كه ايا باردار شدي خداروشكر كه همه چي خوبه اصلا نگران نباش قلبشم خوبه ميشنوي صداشو خيلي خوشحال شدم عزيزم

2706