2726
عنوان

هر کس میخواد نی نی دار بشه بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 66655 بازدید | 6700 پست
من خودم وقتی از این ماه منفی شد خیلی ناراحت شدم.۱هفته غذا نپختم.استرس.گریه.همسرمم هی میگفت به زور چی ...

من خودم روحیه م خوبه نسبتا خدارو شکر.. بعد از منفی شدن آی وی اف هام فقط یک روز ناراحت شدیدم بعدش عادی میشم اگه منم مث خودش بودم که دیگه هیچی... چمیدونم ..فقط برامون دعا کنین اگه یادتون بود ممنووونم از همراهی همتون دوستای گلم

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
راستش توی این موضوعم خیلی تلاش کردم..در جواب تمام این چیزا فقط میگه ول کن بابا حوصله داری .. درباره ...

ما ایرانی ها از اول تربیتمون بد.فکر میکنیم همه چی تو ازدواج.بعدم فرزند.بعدم فرزند دوم

به تطر من فقط باید دید چی حال دل ادم رو خوب میکنه

کاش اینقدر به خوشی گرفتار بودیم که اصلا یاد بچه نمی افتادیم

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه عیدتون مبارک ان شاءالله امسال هممون به خواسته مون برسیم و نی نی های سالم داشته باشیم

زینب خانوم غصه نخور من که الان دوساله ازدواج کردم شوهرم گفته خونه فامیلاتون نمیام چون خجالت میکشم بچه ندارم منم خیلی دلم شکست با حرفش ولی چیزی نگفتم هرجا دوست داره بیاد دوست نداره نیاد تمام مناسبتا هم میریم خونه اونا با اینکه تو ازمایشا هم هیچ مشکلی جفتمون نداشتیم الان بچه رو تقصیر من انداخته که تو نمیتونی بیاری منم چیزی نمیگم دیگه حوصله بحث ندارم نهایت بچه دار نمیشم جدا میشیم دیگه

یا طبیب من لا طبیب له
من ک نا قابل با همسر بحثم شد آخه شب دیدم گفت بیدار نمیشم منم خوابیدم بعد نصف شب اومده آروم صدام میکن ...

بابا تروخدا سال جديد قهر نباشيد حرف بزنيد دلخورياتونو بگيد ميدونم كه خيلي بيمعرفتي بوده اما با قهر درست نميشه بايد با زبون و سياست راه بياي باهاش

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2728
سلام به همه عیدتون مبارک ان شاءالله امسال هممون به خواسته مون برسیم و نی نی های سالم داشته باشیم زی ...

اي بابا اين مردا چرا اينجوري شدن

به نظرم همش بهانس ناشكريه

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
ما ایرانی ها از اول تربیتمون بد.فکر میکنیم همه چی تو ازدواج.بعدم فرزند.بعدم فرزند دوم به تطر من فقط ...

دقيقا درسته

من خودم روحیه م خوبه نسبتا خدارو شکر.. بعد از منفی شدن آی وی اف هام فقط یک روز ناراحت شدیدم بعدش عاد ...

عزيزم اميدوارم سال جديد مامان بشي شوهرتم هم دست از اخلاقاي بدش برداره فعلا صبوري كن 

من خودم وقتی از این ماه منفی شد خیلی ناراحت شدم.۱هفته غذا نپختم.استرس.گریه.همسرمم هی میگفت به زور چی ...

قطعا ما از حكمت خدا چيزي نميدونيم

راستش من يه چيزي بهم الهام شده نميخوام انرژي منفي بدم به خدا اما فكر ميكنم زياد عمر ندارم شايد براي همين خدا نميخواد بچه داشته باشم تا اواره بمونه دعوام نكنيدا اين حس منه

قطعا ما از حكمت خدا چيزي نميدونيم راستش من يه چيزي بهم الهام شده نميخوام انرژي منفي بدم به خدا اما ...

دور از جونت دوستم

فکر منفی موج منفی میاره

نگو توروخدا

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی
دور از جونت دوستم فکر منفی موج منفی میاره نگو توروخدا

فكرم منفي نيست به خدا حسم اينو ميگه مرگ كه جزيي از سرنوشت ماست حالا داستان اين حسمو تعريف ميكنم يه روز

قطعا ما از حكمت خدا چيزي نميدونيم راستش من يه چيزي بهم الهام شده نميخوام انرژي منفي بدم به خدا اما ...

خیلی ببخشیدا.. ولی حرصم گرفت بیخود میکنی همچین حسی داری..  اینای دیگه که خدا بهشون بچه داده  حتمی معلومه که انقدر عمر میکنن که بچه هاشونو به سرانجام برسونن.. توروخدا اینجوری فکر نکن..حتی اگر واقعا قرار باشه زود بمیریمم من دوس دارم بچه موببینمش و بعد بمیرم خدا از من به بچه م مهربونتره...خدا یه اتم از محبت و علاقه ای که خودش به بنده ش داره رو به مادرا داده.. دیگه ببین خودش چقدر هم من و تو و هم بچه هامونو دوس داره... خواهشا فقط به لحظه ای فکر کن که بچتو توی زایشگاه میدن بغلت یا وقتی را میفته و یا دندون درمیاره مثلاو همش تف تف میکنه و آب دهنش آویزونه و مدام لثه هاشو روی هم فشار میده و لپاش سفت میشه... یه بار دیگه از این فکرا کردی نکردیا... میام ایستگاه رو پیدا میکنم به شوهرت میگم اصلاحت کنه😂... ایشششش .. والا

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
خیلی ببخشیدا.. ولی حرصم گرفت بیخود میکنی همچین حسی داری..  اینای دیگه که خدا بهشون بچه داده&nbs ...

واي 😩😩😩 ببخشيد من غلط كردم 🥺🥺 متنبه شدم😂😂

ما ایرانی ها از اول تربیتمون بد.فکر میکنیم همه چی تو ازدواج.بعدم فرزند.بعدم فرزند دوم به تطر من فقط ...

درسته ولى اينايي كه گفتيد نياز هر ادمه تو هر نژادى هم هست نه فقط ايرانى 

اگه تو خوشى غرق باشيمم بدون اينا دير يا زود احساس كمبود ميكنيم 

ولى نه اين كه براى داشتنشون خودمونو به فنا بديم و واسه دل مردم يا همسرامون كارى رو برخلاف ميلمون انجام بديم

هر چيزى كه به روح و جسممون اسيب ميزنه ارزش فكر كردنم نداره حتى اگه بچه باشه...گاهى بايد خودخواه بود

خودمون بايد به خودمون اهميت بديم تا بقيه هم همين كارو كنن...

سلام ب همه نوروز مبارک من و همسری تقریبا آشتی کردیم ولی من ب ظاهر آخه هنوز دلم پره ازش،فردا عکس ۷ سینم رو می زارم آخه خسته ام الان ،گلفام امروز خواهرم گفت زن پسر خالم تو ۷ ماهگی ب خاطر فشار بالا بچش رو زاییده و الان بچه تو دستگاهه منم نا خودآگاه گفتم بچه گلفام هم اینجوری شده بود بچشون ۱.۵ کیلوعه ایکاش بمونه😕

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
2706