2726
عنوان

هر کس میخواد نی نی دار بشه بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 66655 بازدید | 6700 پست
من باهاش حتی قهر هم نکردم .. ولی معمولا همینجوری رفتارمیکنه... شب یلدا هم نرفتیم... اگه جشن تولدی چی ...

☹️☹️☹️🙁🙁🙁

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

فرشته جون عزیزم امروز به نیتت دعا میکنم و ذکر میگم و از خدا میخوام مصلحتش با خواسته دلت یکی باشه.. الهی آمین.

💖همیشه عشق باشد... همیشه برکت💖

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زينب جون اين مردا نميدونم چرا يه وقتايي گند ميشن اشكال نداره خودتو ازار نده حرص نخور سال جديدم با اي ...

فداى سرت كه نمياد وقتى ميگه نميام محلش نده هر چه بيشتر پافشارى كنى بيشتر جوگير ميشن 

خودت برو مطمئن باش بيشترم بهت خوش ميگذره  

البته دركت ميكنم وقتى ميپرسن پس شوهرت كجاست يه حس بدى داره ولى بهتر از اينه سر لج ايشون فرصت بودن در كنار عزيزانتو تو روزاى خاص از دست بدى و مثل الان خاطره بد بشه برات 

چه ربطى به بچه داره حالا...نفهميدم

فداى سرت كه نمياد وقتى ميگه نميام محلش نده هر چه بيشتر پافشارى كنى بيشتر جوگير ميشن  خودت برو ...

ماخونواده ی پرجمعیتی هستیم.. من 6 تاخواهر برادر دارم..که جز خواهر کوچیکم بقیه ازدواج کردن .. و من الان 10تاخواهرزاده برادرزاده توی سنای مختلف دارم از 17ساله بگیر تا 3ساله..وقتی میریم خونه مامانم بی نهایت بچه ها شادی و شیطنت میکنن شوهرمم روی بچه حساس شده و میگه 8 ساله ازدواج کردیم یک بچه هم نداریم..دیشب که میگم مامانم منتظرمونه میگه ن بابا مامانت نوه هاشو بچه هاش دورشو گرفتن یادش نمیاد از ما..در حالیکه هم مامانم زنگ زدن هم تا12منتظر ما بودن..ببخشید خیلی پرحرفی کردم.. نمیدونم موضوع رو متوجه شدی با این همه حرف من یانه..ولی فقط کسی میتونه متوجه بشه که همچین چیزی رو تجربه کنه یا فکر خودشم همین باشه.. منم اولا که شوهرم به بهانه اینکه بچه نداریم نمیومد بریم تعجب میکردم که چه ربطی داره آخه به بچه .. خیلیا خودشون تصمیم میگیرن بچه دار نشن چن سالی و این یه موضوع کاملا خصوصیه که فقط مربوط به همون زوجه نه بقیه .. ولی نمیتونم و نمیخوام با شوهرم بحث کنم

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2728
ماخونواده ی پرجمعیتی هستیم.. من 6 تاخواهر برادر دارم..که جز خواهر کوچیکم بقیه ازدواج کردن .. و من ال ...

اى بابا!
هر كى به اين مسئله يجور عكس العمل نشون ميده ديگه همسر من كه انقد بچه هاى خواهرمو ميچلونه و ميبوسه كه بزور ازش ميگيرمشون يا چشم غره ميرم كه بسه ابرومو بردى حتى تو خيابون لپ هر بچه اى رو ببينه ميكشه كه همين اخرش شر ميشه😐😂(من به خونواده هامون گفتم كه خودمون بچه نميخوايم اه اه و پيف پيفم ميكنم حالا اين...😄)
ميگه دلم براى بوى نوزاد تنگ شده😣
ولى همسرتون حساس شدن به اين قضيه و فكر ميكنن همه رو زندگى ايشون زوم كردن و به بچه دار نشدنشون فكر ميكنن يا شايدم از نگاه هاى بقيه حس ترحم برداشت ميكنه مى خواد با نيومدنش تو جمع صورت مسئله رو پاك كنه كه يكم خيالش راحت بشه، در اصل دارن حس خودشونو سركوب ميكنن ولى بهشون بگين اين اشتباهه همين تماشا كردن بازيه بچه هاو گوش دادن به صداى خنده شون يا دلگرمى و دعاى بقيه انقد بهت انرژى و اميد ميده كه براى رسيدن بهش بيشتر تلاش ميكنى
انشالله تو همين سال جديد يه جفت ني نيه ناز وتپل مپل گيرتون بياد كه پوست از كله باباشون بكنن تا هر روز مجبور بشه ببرتشون خونه مادربزرگشون😂

[QUOTE=85123942]اى بابا! هر كى به اين مسئله يجور عكس العمل نشون ميده ديگه همسر من كه انقد بچه هاى خواهرمو ميچلو ...

ان شاءالله ..این دعای قشنگ نصیب خودتم بشه عزیزم. ممنون که جواب دادی..راست میگی خوشگل خانوم

اى بابا! هر كى به اين مسئله يجور عكس العمل نشون ميده ديگه همسر من كه انقد بچه هاى خواهرمو ميچلو ...

سلام عزیزم

منم۲ سال تمام تو هیچ مناسبت خاتواده شوهر نمیریم.فقط سالی یکبار ۱روز

البته تو همه مناسبتهای خانواده خودم هستیم.

اینم بگم ما تازه چندماه بچه میخوایم

حالا دلیلش؟

از فردای عروسی تا سال اول هرلخطه من میدین میگفتن بچه؟

اسم‌انتخاب میکردن؟ حرف و کنایه که دیر.اینقددررر با زبون ازارم دادن که اگه ببینمشون فورا شبش کارم به دکتر میکشه

اما خاتواده خودم یکبارم به همسرم نگفتن بچه بیارید

ببین مشکل کحاست که شوهرت حساس شده؟

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی
ماخونواده ی پرجمعیتی هستیم.. من 6 تاخواهر برادر دارم..که جز خواهر کوچیکم بقیه ازدواج کردن .. و من ال ...

من جات باشم فقط به این فکر میکنم که چطور خودم و همسرم لحظه به لحظه شادتر باشیم.تفریحات ددنفره.قدم زدن.حدول حل کردن.همسرت چنان وابسته خودت کن که فکر بچه نباشه

بعدشم جلوش خودت حریص بچه نشون نده

من جات باشم فقط به این فکر میکنم که چطور خودم و همسرم لحظه به لحظه شادتر باشیم.تفریحات ددنفره.قدم زد ...

راستش توی این موضوعم خیلی تلاش کردم..در جواب تمام این چیزا فقط میگه ول کن بابا حوصله داری .. درباره ی قانون جذب باهاش حرف زدم.. درباره اینکه جلوی خواست خدانمیشه ایستاد نباید چیزی رو از خدا به زور طلب کرد..خودش هم اینارو قبول داره ولی میگه نمدونم چرا زندگیمون اینجوری شده..واقعا نمیدونم.. راستش من حتی مطمئن نیستم ما بچه دارم بشیم این رفتاراش درست بشه... باز اون موقع احتمالا به یه چیز دیگه حساس میشه چون هر چیزی بستگی داره به نگرش خود آدم

من ک نا قابل با همسر بحثم شد آخه شب دیدم گفت بیدار نمیشم منم خوابیدم بعد نصف شب اومده آروم صدام میکنه ک پاشو سال تحویل منم خواب آلو بودم گفتم میخوام بخوابم خودش تنها نشسته پای سال تحویل هنوز دلم ازش پره باهاش زیاد حرف نمی زنم خیلی بی معرفته

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
راستش توی این موضوعم خیلی تلاش کردم..در جواب تمام این چیزا فقط میگه ول کن بابا حوصله داری .. درباره ...

من خودم وقتی از این ماه منفی شد خیلی ناراحت شدم.۱هفته غذا نپختم.استرس.گریه.همسرمم هی میگفت به زور چیزی نخواه

انروز بهمون خبر رسید یکی از اقوام همسرم تو سن ۵۵سالگی دیشب سکتع کرده(دور از جونمون)یه پسر ۱۵ساله داره که بعد ۱۰سال با  دوا درمون 

ازصبح فقط استغفار میگم

ببرش روانشناس هرطوری

من ک نا قابل با همسر بحثم شد آخه شب دیدم گفت بیدار نمیشم منم خوابیدم بعد نصف شب اومده آروم صدام میکن ...

بیخیال دوستم

ماها مقصر خودمونیم

هرچی بیشتر از مرد توقع داشته باشی بدتر

به نظرم یه زمان هایی نباید زیاد تحویلشون بگیریم

2706